Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Siemens PLC ile 32-1600mm HDPE dalgalanmış boru makinesi
| PLC Sistemi: | Siemens |
|---|---|
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
| Spesifikasyon: | ISO9001: 2008, CE |
Siemens PLC ile bilgisayarlı HDPE boru çıkartma makinesi 60-2000kg/h
| Bilgisayarlı: | Bilgisayarlı |
|---|---|
| Yapı formu: | yatay |
| Teslim koşulları: | FOB /CIF /CIF |
Yüksek Çıkışlı DWC Boru Makinası / Oluklu Boru Yapma Makineleri SBG-300
| Makine Adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
750kg / H OD500mm Çift Duvar UPVC Oluklu Boru Hattı
| Boru OD: | 160-500 mm |
|---|---|
| L: D: | 22: 1 |
| Extruder: | SJSZ92 / 188 |
ID16mm HDPE Oluklu Boru Bloğu Vidalı Ekstruder
| Boru Kimliği: | 16 32 40 50 63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ 55/30 |
Su Temini Kimliği 1200mm 800kg / H HDPE Boru Ekstrüzyon Makine
| Boru Kimliği: | 20-1200mm |
|---|---|
| Vakum Tankı: | 1 set Vakum Tankı |
| Malzeme: | 38CrMoAlA nitrasyon işleme |
Oluklu OD 400mm 750kg / H Hdpe Boru Üretim Hattı
| Boru OD: | 200-400 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Tek Vidalı Ekstruder 1: | SJ-90/30 |
Korozyon Direnci Karbon PP Boru Ekstrüzyon Hattı Tek Duvar Oluklu Boru Makinası
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarım: | Tek Vidalı Estruder |
| Marka adı: | HUASU |
67kw 1480rpm Çift Duvar UPVC Oluklu Boru Ekstruder
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarımı: | Tek vidalı veya çift vidalı mevcuttur |
| Satış sonrası servis: | Yurtdışında hizmet verebilecek mühendisler |
Karbon Spiral Boru Makinaları HDPE Tek Duvar Oluklu Boru Üretim Hattı SLQ-200
| Die: | ф50-200mm |
|---|---|
| Kalibre Tankı: | SGZL-200 |
| Çekme Makinesi: | SLQ-200 |

