Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Tamamen Otomatik HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı, Siemens PLC ile 60-2000kg/sa
| İşleme türü: | Ekstruding makinesi |
|---|---|
| PLC Sistemi: | Siemens |
| Tip: | Standart hız ve yüksek hız |
Oluklu Kablo Koruma Boru Ekstrüzyon Makine 16mm Çap
| Uygulama: | tel boruları |
|---|---|
| Vida tasarımı: | tek vidalı veya konik ikiz |
| Garanti: | 12 ay |
SBG1000 DWC Boru İmalat Makinesi, Yüksek Hızlı Oluklu Boru Yapma Makineleri
| Adı: | oluklu boru ekipmanı |
|---|---|
| Ürün türü: | çift duvar oluklu boru ekstrüzyon hattı |
| Ürün adı: | oluklu boru makineleri |
32-1600mm çapı için özelleştirilebilir dalgalı boru makinesi
| Ürün Türü: | Plastik boru, çift duvar oluklu boru, PE filmi, kanalizasyon borusu |
|---|---|
| Uygulama: | Boru, boru ekstrüzyon hattı, tel, tahliye borusu veya fatura borusu |
| Vida Oranı: | 36:1 |
SBG600 Stabil Koşu DWC Boru Hattı / Oluklu Boru Makinaları
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
|---|---|
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
| Ürün türü: | Plastik Boru Şekillendirme |
Tam otomatik çift duvarlı boru çıkartma makinesi PLC kontrolü
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Control System: | PLC Control |
| Plastic Machine: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
Tek Vidalı Yüksek Hızlı HDPE Boru Ekstrüzyon Makinesi Su Soğutma
| İsim: | Hdpe Boru Ekstrüzyon Makinası |
|---|---|
| Vida numarası: | Tek vida |
| özelleştirilmiş: | Evet |
Çok Fonksiyonlu 65mm Vidalı Oluklu Boru Ekstruder Seramik Isıtma
| Vida çapı: | 65mm |
|---|---|
| Vida Hızı: | 39 devir / dakika |
| vida L / D Oranı: | 33: 1 |
Siemens PLC'li HDPE PVC PE Çift Duvarlı Boru Ekstrüzyon Makinesi
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
|---|---|
| Inverter Brand: | Siemens |
| Power: | 380V/50Hz/3pH |
SBG300 Yüksek Hızlı DWC Boru Hattı / Oluklu Boru Üretim Ekipmanları
| Adı: | oluklu boru ekipmanı |
|---|---|
| Ürün türü: | çift duvar oluklu boru ekstrüzyon hattı |
| Ürün adı: | oluklu boru makineleri |

