Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
High-Speed Single-Screw Extrusion Plastic Pipe Extrusion Line with Closed Molding Machine and High-Efficiency Cooling System for PVC/PE/MPP/PA/HDPE Processing
| Boru çapı: | 32-1600mm |
|---|---|
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Motorlu marka: | Siemens |
HDPE / PVC / PE Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Karbon Boru Yapma Makineleri
| Menşe yeri: | Shangdong, Çin |
|---|---|
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
| Power(W): | Modele Göre |
32-1600mm HDPE dalgalanmış boru üretim hattı Otomatik ekstrüzyon
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
| Maksimum çıktı: | 60-2000 kg/s |
Yüksek Verimli PE DWC Boru Ekstrüzyon Hattı, Maksimum 60-2000 Kg/saat Çıkış İçin Boru Üretim Hattınızı Artırın
| Ana motor: | Siemens Beide |
|---|---|
| Maksimum çıktı: | 60-2000 kg/s |
| Malzeme: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
Çeşitli Endüstriyel Uygulamalar için Çeşitli ve Özelleştirilebilir HDPE Boru Ekstrüzyon Lini
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
|---|---|
| Malzeme: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
Siemens PLC HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı 500-2000Kg/sa Kapasite
| Temperature Control: | Siemens |
|---|---|
| Transport Package: | Exporting Package |
| Usage Of Pipe: | Sewage, Drainage, Water Disposal, Electrical Wire Pipe |
HDPE DWC elektrik kablosu için boru çıkartma hattı 32-1600mm
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
İki Ekstrüder 37kw 250mm PVC HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru Kimliği: | 90-250 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Extruder: | SJ65 / 33 ve SJ75 / 33 |
Yatay HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı 200mm DWC PE Boru Makinası
| Uygulama: | boru imalatı |
|---|---|
| Vida tasarımı: | Tek vidalı * 2 veya çift vidalı |
| Vida malzemesi: | 38CrMoAlA |
20MT / Gün 40Cr Kalıp Kafası 250mm MPP PE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 90-250 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Extruder: | SJ65 / 33 ve SJ90 / 33 |

