Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
500mm Id Çift Duvar Plastik Oluklu Boru Tesisi Dwc Boru Tesisi
| Boru Boyutu: | 180 mm iç çaptan 500 mm HDPE boru çapına kadar |
|---|---|
| Hat hızı: | Hız değişkeni, ekstrüderin profiline, boyutuna ve çıktısına bağlıdır |
| Boşluk Blokları: | 36 çift |
Vida Tipi Tek Vidalı Plastik Boru İmal Makinesi, Tek Katmanlı Oluklu Boru Üretim Sistemi İçin
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
|---|---|
| Makine Tipi: | tek cidarlı oluklu boru makinesi |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
36/38 Çiftler Kalıplar Siemens Elektriksel Parçaları ve özelleştirilebilir Tasarımla Gürültülü Boru Makinesi
| Ekstruder Kapasitesi: | 250-1000kg/saat |
|---|---|
| ekstruder tipi: | Tek Vidalı Ekstruder |
| Boru malzemesi: | PE, PP, PVC |
Dayanıklı ID 1200mm HDPE PP Boru Ekstrüzyon Makine giyin
| Uygulama: | güç kanalı ve drenaj borusu |
|---|---|
| Plastik İşleme: | PE, PVC, HDPE, PP |
| Vida tasarımı: | Tek vidalı veya Çift vidalı |
Çift Duvarlı Yüksek Hızlı PVC Boru Ekstrüzyon Makinesi, Oluklu Boru İmalat Makinesi
| Warranty: | 1 Year |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü: | Geri dönüştürülmüş su |
| Product Type: | PVC/PE Corrugated Pipe Extrusion Machine |
Bilgisayarlı PVC Boru İmal Makinesi 60-2000kg/saat Çıktı
| Bilgisayarlı: | Bilgisayarlı |
|---|---|
| Yapı formu: | yatay |
| Plastik Hammadde İşlenmiş: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE Röntgen/Granüller |
250mm Çift Duvar DWC Oluklu Boru Yapma Makinesi
| Boru çapı: | 5-110 mm 75-250 mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 65/30 |
| Motor markası: | iletkenlik birimi |
Tek / Çift Vidalı PVC Boru Ekstruder 500mm Oluklu Boru Makinası
| İsim: | Oluklu Boru Makinası |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Şartname: | 500 mm |
HDPE PVC Oluklu Boru Makinesi 32-1600mm Çap 60-2000kg/saat Çıktı
| Kullanım: | Plastik boru ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| PLC Sistemi: | Siemens |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Oluklu PLC ID 200mm HDPE PVC DWC Boru Makinası
| Boyut (L * W * H): | Modele göre |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Servis için kullanılabilir mühendisler |
| Plastik İşleme: | PE / PPR / PVC |

