Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Çap 32mm Tek Duvar Pp HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| model: | WWPP-40 |
|---|---|
| Boru Çapı Aralığı (mm): | 20-40 mm |
| Extruder: | SJSZ-51/105 |
Çift Duvar Katmanlı Tek Duvarlı Oluklu Boru Üretim Ekipmanı, Oluklu Boru İmalatı İçin
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
|---|---|
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
Siemens Electric Element DWC Pipe Extrusion Line with Horizontal Structure and 60-2000kg/h Capacity
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Yapı: | Yatay Yapı |
| Soğutma Yolu: | Hava veya Su |
Tek Vidalı Alüminyum Oluklu DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Vida tasarımı: | Tek vidalı |
|---|---|
| Plastik İşleme: | PP, PVC, HDPE, HDPE / PP, PE / PP |
| Menşe yeri: | Shandong, Çin |
DWC Pipe Extrusion Line for PVC PE MPP PA HDPE Processed Drainage Pipe and Municipal Engineering
| Soğutma Yolu: | Hava veya Su |
|---|---|
| Yapı: | Yatay Yapı |
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
Isıtma Sıcaklığı 180-210C Dalgalanmış Boru Üretim hattı özelleştirilebilir seçenekler
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Su Soğutma veya Hava Toplama |
| Orijinalin Yeri: | Çin |
80 Kg/H Polietilen Boru Üretim Hattı Tek / Çift Duvar
| Motor: | AC motor 18.5 kw |
|---|---|
| azami çıkış: | 80 kg/saat |
| L:D: | 30︰1 |
PVC / PE / MPP / PA Boruları Üretimi için HDPE DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
|---|---|
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
| Malzeme: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı 60-2000kg/sa Kablo Kanalı ve Drenaj için
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
|---|---|
| Kontaktör: | Siemens |
| PLC Sistemi: | Siemens |
HDPE boru ekstrüzyon hattı kablo hattı için 60-2000kg/h 32-1600mm
| Kontaktör: | Siemens |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 60-2000kg/s |
| Makine Testi Raporu: | Tedarik edilen |

