Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
PA PVC 200kg / H 250mm Oluklu Boru Yapma Makinesi
| Boru Kimliği: | 90-250 mm |
|---|---|
| Kalıplar: | İç Çap 75 mm, 100 mm, 125 mm, 150 mm |
| Corrugator: | 1 set Oluklu Mukavva |
PE Büyük Çaplı Oluklu Boru Yapma Makinesi DWC Boru Ekstrüzyon Makinesi
| Vida Tasarımı: | 2 tek vida |
|---|---|
| Sertifika: | CE ISO SGS |
| Hammadde: | PP PE Granüller |
75-250mm Hdpe Boru Ekstrüzyon Makinesi Pvc Boru Üretim Tesisi
| İsim: | HDPE Boru Ekstrüzyon Makinesi |
|---|---|
| Şart: | Yeni |
| Uygulama: | Boru |
Düşük Enerji Tüketimli Yüksek Hızlı Üretim Çift Duvarlı Boru Üretim Hattı
| ekstruder tipi: | Tek Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Malzemeler: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Daha Fazla Tür: | Yüksek hız mevcut |
PE / PP Tek Katmanlı Spiral Boru Ekstrüzyon Hattı, SBG63-250 Spiral Boru Yapma Makinesi
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Servis Sağlayan Mühendisler |
| Üretim: | 30 yaşında |
Gaz 37kw 180kg / H Spiral Boru Üretim Hattı Taşıma
| Boru Kimliği: | 80-200 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ-90/30 |
106mm HDPE Erozyon Önleyici Oluklu Boru Ekstruder
| Boru çapı: | 200-800mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 150/33 ve SJ 90/33 |
| Kapasite: | 700 KG / SAAT |
PVC malzeme üretimi için özelleştirilebilir PVC dalgalanmış boru yapım makinesi
| SU BORU ÇAPI: | 100-1500mm |
|---|---|
| Ödeme: | T/T, L/C |
| Kaynağı: | Çin |
9-400mm Tek Duvar Oluklu Boru Makinası / PE Karbon Spiral Boru Ekstrüzyon Hattı
| Menşe yeri: | Shangdong, Çin |
|---|---|
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
| Power(W): | Modele Göre |
80kg / H Tek Duvar PP malzeme Oluklu Boru Makinası
| ekstrüder: | SJ 65/30 |
|---|---|
| Motor: | AC motor 18.5 kw |
| azami çıkış: | 80 kg/saat |

