Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Yüksek Hızlı Spiral Boru Yapma Makinesi / PVC Boru Üretim Hattı SBG 63-250
| Die: | ф50-200mm |
|---|---|
| Kalibre Tankı: | SGZL-200 |
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
PE / PP Tek (Çok) Katmanlı Spiral Boru Yapma Makinesi Ekstrüzyon Hattı Dieф50-200mm
| Die: | ф50-200mm |
|---|---|
| Motorlu: | Siemens |
| Power(W): | Modele göre |
PP PVC PE Oluklu Diş Açma Boru Üretim Ekipmanları 300-400kg/h
| Boru makine tipi: | PVC oluklu boru ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Boru Aralığı: | 110-315MM |
| vida: | Çift Vida 80/156 |
250mm Boru İçin 80kg / H PVC HDPE Oluklu Yapma Makinesi
| Plastik İşleme: | PVC PE |
|---|---|
| Vida malzemesi: | 38CrMoAlA |
| Vida çapı: | 90 |
Otomatik PVC drenaj boru yapım makinesi gelişmiş teknoloji ile üretimi kolaylaştırmak
| Ürün Türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Hava veya Su |
| Boru çapı: | 32-1600mm |
12mm - 1200mm Polietilen Boru Ekipmanları ve Üretim Hattı İçin Makineler
| Hammadde: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| duvar kalınlığı: | özelleştirilebilir veya standart olabilir |
| boru uzunluğu: | 6m |
900kg/H DWC Boru İmalat Makinesi Tek Vidalı Ekstruder
| İsim: | DWC Boru İmalat Makinası |
|---|---|
| ürün tipi: | Tek vidalı ekstrüder |
| Ürün adı: | oluklu boru yapma makineleri |
Yüksek Hızlı Performansı Ve PLC Kontrolü İçin Çift Makara Vakum Oluşturma Tipi DWCP Üretim hattı
| Avantaj: | Yüksek hız |
|---|---|
| Vida Hayır: | çift vida |
| Plastik İşlenmiş: | HDPE/PP |
Helis Dişli 600kg / H 800mm HDPE DWC Boru Makinası
| Boru çapı: | 500-800mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 120/30 ve SJ 90/30 |
| Kapasite: | 600 kg / saat |
Yatay DWC Boru Makinası 6280mm Zincir Uzunluğu 1250mm Merkez Yüksekliği
| Boru çapı: | 200-500mm |
|---|---|
| malzemeler: | PE/PP parçacık |
| Maksimum Ekstrüzyon Çıkışı: | 600kg / saat |

