Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Kablo Koruması İçin PLC 63mm Oluklu Boru Makinası
| Uygulama: | kablo koruması için borular yapmak |
|---|---|
| Boru Kimliği: | 63-250 milyon |
| Anahtar satış noktası: | yüksek kaliteli elektrik bileşenleri |
Gaz Dağıtımı için PE 80 HDPE 400 Oluklu Boru Makinesi 250kw
| Tek Vidalı Ekstruder 1: | SJ 90/33 |
|---|---|
| Tek Vidalı Ekstruder 2: | SJ 75/33 |
| Vakum Kalibrasyonlu Soğutma Tankı: | 1 TAKIM VEYA 2 TAKIM |
Tek Duvar HDPE PVC Oluklu Boru Yapma Makinesi 90r / Min
| Uygulama: | Boru yapmak |
|---|---|
| Vida tasarımı: | Tek vidalı plastik boru makinesi |
| Vida malzemesi: | 38CrMoAlA |
Basınçlı Su Soğutma Sistemli Tek Vidalı HDPE Oluklu Boru Makinesi
| boru oluklu: | Oluklu Boru Makinası |
|---|---|
| Zirve markalar: | Büyük Boru Üreticileri Tarafından Yaygın Olarak Kullanılan |
| Yüksek Doğruluk: | Tamamı Yüksek Hassasiyetli Takım Tezgahları ile Yapılmıştır |
72rpm 75mm Vidalı DWC HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı 5m / Min
| Vida tasarımı: | 2 tek vidalı |
|---|---|
| Vida çapı: | 65 ve 75 mm |
| Vida Hızı (rpm): | 72 devir / dakika |
Hava Soğutma Oluklu HDPE DWC Boru Ekstrüzyon Makine
| Boru Kimliği: | 32/40/50/63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ 55/30 ve SJ 45/30 |
32-1600mm çaplı HDPE tek vida teknolojisi ile dalgalanmış boru ekstrüder makinesi
| Vida Oranı: | 36:1 |
|---|---|
| Çapraz: | 32-1600mm |
| oluklu mukavva: | Çift duvarlı pamuklu boru ve soket çevrimiçi |
Plastik Çift Duvarlı Boru Üretimi için DWC boru çıkartma makinesi
| ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı borusu ür |
|---|---|
| plastik makine: | Oluklu boru ekipmanı |
| Kontrol Sistemi: | PLC kontrolü |
800mm HDPE DWC Oluklu Boru Yapma Makinesi 80rpm
| Voltaj: | 380V 50HZ 3 Fazlı (ücretsiz Özelleştirilmiş) |
|---|---|
| vida: | Tek vidalı |
| Vida Hızı (rpm): | 80 rpm |
Esnek Plastik Taze Hava Oluklu Kanal Boru Boru Ekstrüzyon Hattı Çift Duvar
| tip: | plastik boru ekstruder |
|---|---|
| Plastik İşleme: | PE veya PP |
| Montaj Yapısı: | Ayrı Tip Extruder |

