Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Tamamen Otomatik HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı 60-2000kg/sa Siemens PLC
| Çıktı: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Teslim koşulları: | FOB /CIF /CIF |
| Yapı formu: | yatay |
PE çapı 32-1500mm dalgalanmış boru ekstrüder
| Otomasyon: | Otomatik |
|---|---|
| Elektrikli: | Siemens |
| Vida Kanal Yapısı: | Derin Vida |
Çift Duvarlı PE PP Dalgalanmış Boru Makinesi 38CrMoALA Hızlı Dayanıklı Plastik İşleme için vida malzemesi
| Renk: | Müşterinin talebine gelince |
|---|---|
| Vida Kanal Yapısı: | Derin Vida |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |
ID 250mm Tek Vidalı PPR DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Şart: | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarımı: | Tek vidalı |
| Satış sonrası servis: | Servis için kullanılabilir mühendisler |
OD 600mm Çift Duvar Oluklu HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 200-600mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Extruder: | SJ90 / 30 ve SJ120 / 33 |
Yüksek Çıkışlı HDPE Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı / Spiral Boru Yapma Makinesi
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Uygulama: | Boru |
| Plastik işleme: | PE |
Tek Vidalı Tek Duvar Oluklu Boru Makinası Yüksek Hızlı Spiral Boru Yapma Makinesi
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
| Menşe yeri: | Shandong, China (anakara) |
Tek Vida Tasarımı ile Otomatik HDPE Spiral Boru Plastik Boru Ekstrüzyon Hattı
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Uygulama: | Boru |
| Plastik işleme: | PE |
500mm Yüksek Hızlı HDPE Çift Duvar Oluklu Boru Hattı
| Boru Kimliği: | 200-600 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Extruder: | SJ90 / 33 ve SJ120 / 33 |
160kw Drenaj ID 800mm PE PVC DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Extruder: | 75kw ve 160kw |
|---|---|
| Kalıplar: | 500-800mm kalıp kafası su kovanı kalıp bloğu |
| Corrugator: | 1 set Oluklu Mukavva |

