Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Çiftlik Alanı Yatay HDPE 800mm çap Sulama Borusu Ekstrüzyon Hattı
| Vida Kanal Yapısı: | Tek vidalı |
|---|---|
| Katılım Sistemi: | Tam Geçiş |
| Extruder: | SJ65 / 33 |
200mm Kapalı Döngü Çift Duvar Oluklu Boru Makinası
| Boru çapı: | 50-200mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 75/30 ve SJ 55/30 |
| Çıktı: | 120-160 kg / saat |
600kg / H 160kw Tahliye Kimliği 200mm Oluklu Boru Ekstruder
| Extruder: | SJ120 / 30 SJ90 / 30 |
|---|---|
| Kalıplar: | 500-800mm kalıp kafası su kovanı kalıp bloğu |
| Corrugator: | 1 set Oluklu Mukavva |
200kg / H 63mm Oluklu HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru Kimliği: | 32-63mm |
|---|---|
| Corrugator: | 1 set Oluklu Mukavva |
| su soğutma tankı: | 1 set Su Soğutma Tankı |
800kg / H 600mm 132kw Oluklu HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 200-600 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Extruder: | SJ120 / 33 ve SJ90 / 33 |
ID75mm 55kw PE PVC Oluklu Boru Üretim Hattı
| Boru Kimliği: | 90-250 mm |
|---|---|
| Kalıplar: | İç Çap 75 mm, 100 mm, 125 mm, 150 mm |
| Corrugator: | 1 set Oluklu Mukavva |
Çift İçi Boş Yapısal Duvar HDPE Spiral Sargı Oluklu / Kanalizasyon Borusu Ekstrüzyon Makinesi
| Şart: | Yeni, Sipariş Altında |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Kurulum ve Devreye Alma Hizmeti Verebilir |
| HDPE Boru Çeşitleri: | Büyük Çap, Yapılandırılmış Duvar |
ID300mm'ye Yüksek Hızlı Dwc Boru Ekstrüzyon Hattı 135kw ID100mm
| model: | Huasu SBG 300 |
|---|---|
| Boru Aralığı: | 150mm-300mm |
| güç: | 135kW |
Speed PVC Pipe Extrusion Line for Plastic Dual Wall PVC Corrugated Pipe with Precision Flow Channel Design
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
|---|---|
| Başvuru: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
| Kontrol konsepti: | Plc |
Çift Duvar Plastik PE PP DWC Boru Ekstrüzyon Hattı Oluklu Su Borusu Yapma Makinesi
| güç: | 380 V x 50 Hz x 3 Faz |
|---|---|
| Toplam güç: | 250KW |
| Soğutma suyu: | Recycling water. Geri dönüşüm suyu. ≤20℃, ≥0.3Mpa, ~1.5T/h ≤20℃, ≥0.3Mpa, ~1 |

