Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
CNC 20MT / Gün ID90mm MPP HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru Kimliği: | 90-250 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Extruder: | SJ65 / 33 ve SJ90 / 33 |
PP PE HDPE LDPE Tek Duvarlı Gömlekli Boru Makinesi Üretim hattı Ekstrüzyon hattı
| Soğutma yolu: | Su soğutma |
|---|---|
| Vida Malzemesi: | 38CrMoAlA |
| özel: | özel |
OD 500mm 750kg / H 110kw UPVC DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 160-500 mm |
|---|---|
| L: D: | 22: 1 |
| Konik Çift Vidalı Ekstruder: | SJSZ92 / 188 |
İki Ekstrüder 160kg / H 200mm HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 50-200mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| tek vidalı ekstruder: | SJ 75/30 ve SJ 55/30 |
Çift Duvar 45kw 150kg / H HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 40-110 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ1275 / 30 ve SJ55 / 30 |
Hava Soğutma 320kg / H 110kw OD500mm PE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 300-500mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ90 / 30 ve SJ-75/30 |
Vakum Tankı 38CrMoAlA 120kg / H HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru Kimliği: | 20-63mm |
|---|---|
| Vakum Tankı: | 1 set Vakum Tankı |
| Malzeme: | 38CrMoAlA nitrasyon işleme |
1500rpm ID 50mm 63mm 75mm HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 50-200 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ75 / 30 ve SJ55 / 30 |
Su Temini 260kg / H 75kw OD200mm PE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 75-200 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ90 / 30 ve SJ30 / 25 |
Tek Duvar Oluklu PVC Boru Ekstrüzyon Hattı Diş Açma
| Tek veya çift Vidalı Ekstruder: | 1 Takım |
|---|---|
| Kalıp (tel ekli): | 1 Takım |
| Oluklu (blok yok): | 1 Takım |

