Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Çok Vidalı Oluklu HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı Bimetalik
| Uygulama: | boru yapmak |
|---|---|
| Vida tasarımı: | Çok vidalı |
| Vida malzemesi: | 38CrMoAlA |
HDPE boru ekstrüzyon hattı 32-1600mm Diametresi 60-2000kg/h Çıktı
| Teslim koşulları: | FOB /CIF /CIF |
|---|---|
| Bilgisayarlı: | Bilgisayarlı |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Tam otomatik HDPE boru ekstrüzyon hattı 60-2000kg/saat çıkış
| Kullanım: | Plastik boru ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Otomasyon seviyesi: | Tamamen Otomasyon |
| Yapı formu: | yatay |
Siemens PLC HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı 60-2000kg/sa Kapasite
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
|---|---|
| PLC Sistemi: | Siemens |
| Makine Testi Raporu: | Tedarik edilen |
Siemens PLC ile HDPE boru çıkartma hattı 32-1600mm çapı
| PLC Sistemi: | Siemens |
|---|---|
| Boru çapı ((MM): | 32-1600mm |
| kalıplar: | Ölüm kafaları/ su kolu/ kalıp bloğu |
200mm Diameter Plastic Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and Air or Water Cooling
| Boru çapı: | 32-1600mm |
|---|---|
| Ürün türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
Bilgisayarlı HDPE boru ekstrüzyon hattı 32-1600mm çapı
| Bilgisayarlı: | Bilgisayarlı |
|---|---|
| Tip: | Standart hız ve yüksek hız |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı 32-1600mm Çap 60-2000kg/sa Kapasite
| kalıplar: | Ölüm kafaları/ su kolu/ kalıp bloğu |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 60-2000kg/s |
| Boru çapı ((MM): | 32-1600mm |
HDPE boru ekstrüzyon hattı 60-2000kg/h Siemens PLC ile
| Kontaktör: | Siemens |
|---|---|
| Spesifikasyon: | ISO9001: 2008, CE |
| Makine Testi Raporu: | Tedarik edilen |
SBG 300 DWC Boru Ekstrüzyon Hattı Dayanıklı Komple Boru Üretim Hattı
| modeli: | SBG 300H |
|---|---|
| üretim hızı: | 200 mm spesifikasyon --- 4m/dak |
| Kalıp blokları: | 36 çift |

