Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Tam Otomatik Tek Duvar Oluklu Boru Yapma Makinesi 100KW Güç
| Vida tasarım: | Tek |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik |
| Uygulama: | Boru |
Qingdao Yüksek Hızlı DWC Boru Ekstrüzyon Hattı, Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder Huasu
| Makine Adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
SBG-600 Yüksek Hızlı DWC Boru Hattı / Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Makine Adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
High-Efficiency Plastic Pipe Extrusion Line with Online Belling and Pressure Water-Cooling for Corrugated Pipe Production
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Özelleştirilmiş |
| Tip: | Plastik Boru Üretim Hattı |
Yatay Yapı Tam Otomatik Sınıflı ve Özel Maksimum Çıkarımlı Plastik Boru Ekstrüzyon Hattı
| Plastik Hammadde İşlenmiş: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Soğutma Yolu: | Hava veya Su |
| Maksimum kapasite: | 60-2000kg/s |
Tam Otomatik PVC Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru hattı 500-2000Kg/h
| Paketler: | Film ve Kutular |
|---|---|
| Kapasite: | 500-2000kg/s |
| Maks. Satır hızı: | 2m/dak-33m/dakika |
Konik Çift Makara Ekstrüzer PVC Plastik Borular için Çift Duvarlı Dalgalanmış Tüp Ekstrüzyon Makinesi
| SU BORU ÇAPI: | 100-1500mm |
|---|---|
| Kaynağı: | Çin |
| Vida ve namlu: | Konik Çift Vidalı Ekstruder |
Otomatik Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Makinesi, Tek Vidalı Ekstrüzyon Makinesi
| Power(W): | 380V / 3P / 50HZ |
|---|---|
| Adı: | tek vidalı Ekstruder |
| Vida tasarım: | Tek Vidalı Ekstrüzyon Makinesi |
Siemens PLC ile PVC Çift Duvarlı Dönerli Boru Makinesi 32-1600mm
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
| Inverter Brand: | Siemens |
PVC / PE / MPP / PA / HDPE için Gelişmiş Otomatik Dereceli Oluklu Boru Üretim Hattı
| Materials: | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Boru Aralığı: | 16-1200mm |
| Kontaktör: | Siemens |

