Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Qingdao Yüksek Hızlı DWC Boru Ekstrüzyon Hattı / Büyük Çaplı Oluklu Boru Hattı
| Adı: | oluklu boru ekipmanı |
|---|---|
| Ürün türü: | çift duvar oluklu boru ekstrüzyon hattı |
| Ürün adı: | oluklu boru makineleri |
Yüksek Üretimlilik 32-1600mm boru çapı DWC boru çıkartma hattı 0.5-5m/min üretim hızı ve 60-2000kg/h Kapasitesi ile
| Soğutma sistemi: | Su ve Hava Soğutma Sistemi |
|---|---|
| Anahtar Satış Noktaları: | Otomatik |
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
75mm Vida 155KW 50m / Min HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Çizgi Modeli: | SJ 75 |
|---|---|
| Vida çapı: | 75 MM |
| L / D: | 36: 1 |
PP dalgalanmış boru üretim hattı 32-1600mm PLC kontrolü
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Pipe Diameter: | 32-1600mm |
| Capacity: | 150-2000kg/h |
250mm Tek Duvar Oluklu PE PP Boru Ekstrüzyon Makine
| Uygulama: | BORU EKSTRÜZYON HATTI, Tel, Drenaj Borusu veya Swage borusu |
|---|---|
| Satış sonrası servis sağlanan: | Yurtdışı hizmet makineleri kullanılabilir mühendisleri, alan kurulum, devreye ve eğitim, video tekni |
| Otomatik kalite: | Otomatik |
Fan Soğutma Hdpe Boru Ekstruder DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru Tipi: | Çift Duvar Oluklu Boru |
|---|---|
| boru uzunluğu: | 100m Rulo veya Özelleştirilmiş |
| Hız kontrolü: | ABB İnvertör |
Çift Duvar Oluklu PVC Boru Ekstrüzyon Hattı Tam Otomatik
| ürün tipi: | PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Otomasyon: | Tam otomatik |
| bilgisayarlı: | Bilgisayar Kontrolü |
Yatay Drenaj HDPE DWC Boru Ekstrüzyon Hattı Vakum Şekillendirme
| özellik: | Büyük Çap |
|---|---|
| Garanti: | 12 ay |
| Sertifika: | CE/ISO/BV |
Özelleştirilmiş DWC PVC Boru Ekstrüzyon Hattı Isıtma Soğutma Sistemi
| ürün tipi: | DWC PVC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Vida numarası: | Tek vidalı |
| Otomatik: | Otomatik |
PVC HDPE 600mm Çift Duvar Oluklu Boru Makinası
| Uygulama: | Boru, BORU EKSTRÜZYON HATTI, Tel, Drenaj Borusu veya Swage borusu |
|---|---|
| Plastik İşleme: | PE, HDPE, PVC, PP |
| Vida tasarımı: | Tek vida, çift vidalı |

