Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
PE PVC Esnek Plastik Oluklu Boru Ekstrüzyon Makinesi Tek Duvar Çift Duvar
| ürün tipi: | PP PE HDPE borular |
|---|---|
| Model numarası.: | SJ-65/30 |
| Katılım Sistemi: | Tam Geçiş |
PE PVC MPP Raw Material DWC Pipe Extrusion Line with Double Wall Layer for 300mm-1600mm Pipe Diameter
| Başvuru: | Kanalizasyon, Su Temin Sistemleri, Su Drenaj Altyapısı, Elektrik Kablo Boruları |
|---|---|
| Ürün türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
| plastik hammadde: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
HDPE Çift Duvar Oluklu DWC Boru Ekstruder Makinesi 63mm-1200mm
| İsim: | Çift Duvar Oluklu DWC Boru Ekstruder Makinesi |
|---|---|
| Model numarası.: | SGB600H |
| Vidalı Model: | SJ 120/33 ve SJ 90/33 |
Tek Vidalı HDPE DWC Boru Ekstrüzyon Hattı Oluklu Boru İmalat Makinesi
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yapı Malzemesi Mağazaları |
|---|---|
| Üretim Hızı: | 1-4m/Dk |
| Max. Maks. Speed Hız: | 200 mm spesifikasyon için 4m/dak |
Oluklu Borular İçin 63mm-1200mm DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| İsim: | 63mm-1200mm DWC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Model numarası.: | SGB600H |
| kullanım: | Oluklu Borular |
PE PVC Tek Duvar ve DWC Boru Ekstrüzyon Hattı Yapma Makinesi
| Ekstrüder 1: | 120/33 |
|---|---|
| güç 1: | 220kw |
| Max. Maks. Outout 1 çıkış 1: | 800kg/saat |
Kalıcı drenaj boruları için DWC boru çıkartma hattı
| Taşıma Paketi: | Film paketi veya odunca paketi |
|---|---|
| Eşsiz avantaj: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| makine: | Oluklu boru hattı |
Büyük Çap 90-300mm DWC Boru Ekstrüzyon Hattı HDPE LDPE Boru
| İsim: | DWC Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| ürün tipi: | çift cidarlı oluklu boru ekstrüzyon hattı |
| Ürün adı: | oluklu boru yapma makineleri |
Cezayirli Müşteriler İçin Yapılan PP/PE/PVC Oluklu Boru Üretim Hattı
| İç Çap (mm): | 600-1200mm |
|---|---|
| Güç: | 380 V x 50 Hz x 3 Faz |
| Toplam güç: | 515kw |
MPP Elektrikli Boru Makinesi Tek veya Çift Duvarlı Gürültülü Alüminyum Alaşım Kalıp Malzemesi
| Uygulama: | Drenaj, kanalizasyon vb. |
|---|---|
| kalıp malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
| Malzemeler: | PE/PP/PVC |

