Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
60-2000kg/saat kapasite ve rekabetçi fiyat ile özelleştirilebilir dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Uygulama: | Oluklu Boru Yapımı |
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
32-1600mm Çaplı Boru DWC Boru Ekstrüzyon Hattı ve Otomatik Üretim Hattı
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Hava veya Su |
| İşleme Türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
32mm-1600mm Plastik Boru Ekstrüzyon Hattı için Online Çan Açma ve Hava veya Su Soğutmalı Yüksek Hızlı Çift Duvarlı Oluklu Boru Makinesi
| Maksimum kapasite: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Başvuru: | Plastik Boru Üretimi |
| Motorlu marka: | Siemens |
Yüksek Hızlı Soğutma Tipi 32-1600mm boru çapı ve 0.5-5m/min üretim hızı ile DWC boru çıkartma hattı
| Anahtar Satış Noktaları: | Otomatik |
|---|---|
| İşleme prosedürü: | Hammadde Besleme → Vidalı Ekstrüzyon → Şekillendirme → Su Soğutma → Kesme |
| Boru çapı: | 32-1600mm |
Çevrimiçi Belling Teknolojisi ve Siemens PLC Sistemi ile Yüksek Verimlilikli Soğutma İçin Özelleştirilebilir Tek Duvarlı Gürültülü Boru Ekstrüzyon Makinesi
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
|---|---|
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
Tam Otomatik Kontrollü Yüksek Çıkışlı Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Model numarası: | HS-75/150 |
|---|---|
| Modeli: | SFBZ-75/150 |
| Vida tasarım: | Tek |
High Capacity 60-2000kg/h Online Cut By Cutting Machine Corrugated Pipe Making Machine with Air Or Water Cooling
| Motorlu marka: | Siemens |
|---|---|
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
| Soğutma Yolu: | Hava veya Su |
15Kg / H Tek Katmanlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru çapı: | 4,5-9 mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ45 / 30 |
| Kapasite: | 8-15Kg / saat |
Çift katmanlı / Çift duvarlı PVC / HDPE / PP yapım makinesi
| Boru çapı ((MM): | 32-1600mm |
|---|---|
| Toplam Güç(KW): | 200-1000 kW |
| şekillendirme: | Vakum Şekillendirme |
Özelleştirilmiş PVC Boru Ekstrüzyon Hattı Çift Duvar Polietilen Oluklu Drenaj Borusu
| Model numarası.: | PVC boru yapma makinesi |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L/C, T/T |
| Sertifika: | CE, ISO |

