Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Su Soğutma Tankı Soğutma DWC PVC/PE dalgalanmış boru için boru ekstrüzyon hattı
| ekstruder: | Konik çift vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Hava veya Su |
| İşleme Türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
Siemens HMI Sistemli HDPE PP DWC Çift Duvar Oluklu Boru Makinaları
| model: | Huasu SBG 400 |
|---|---|
| Boru Aralığı: | 200mm-400mm |
| Üretim hızı: | 1,2 / dakika |
PVC Çift Duvarlı İdrenaj Borusu Ekstrüzyon Hattı 2-33m/min Tam Otomatik
| Kontaktör Markası: | Siemens |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik olarak |
| Maks. Satır hızı: | 2m/dak-33m/dakika |
PVC PE PP HDPE DWC Boru Ekstrüzyon Hattı Su Gaz Temini Sulama Koruge Boru
| Şart: | Yeni makine |
|---|---|
| Şartname: | 10-50mm |
| ürün tipi: | PE Oluklu Boru |
HDPE / DWC / PP Boru Üretim Hattı SBG-250 Çift Duvar Oluklu Boru Makinaları
| Özellikleri: | Tek kullanımlık Çarşaf |
|---|---|
| Ürün türü: | oluklu boru makineleri |
| İnverter: | Siemens Frekans Denetleyicisi |
Elektrik Borusu ve Taze Hava Havalandırması İçin Su Soğutmalı Yüksek Hızlı Boru Üretim Hattı
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
Qingdao Yüksek Hızlı DWC Boru Ekstrüzyon Hattı / Çift Duvar Oluklu Boru Üretim Makinesi
| Makine Adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
SBG600 Yüksek Hızlı DWC Boru Makinası / Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder
| Makine Adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
SBG300 Yüksek Hızlı DWC Boru Ekstrüzyon Hattı Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder
| Makine Adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
PE / PP Tek Duvar Oluklu Boru Makinası, Oluklu Boru Ekstrüzyon Makineleri
| Ürün türü: | Tek cidar oluklu Boru Ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Ürün türü: | Tek cidar oluklu Boru Ekstrüzyon hattı |
| Ürün adı: | oluklu boru makineleri |

