Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 781 Ürünler.
63-1600mm Çift Duvarlı Plastik Dalgalanmış Boru Makinesi Yüksek Hızlı Otomatik
| Ödeme koşulları: | LC, banka havalesi |
|---|---|
| Min.pipe çapı: | 32-800mm |
| Ana ekstruder: | Konik çift vidalı ekstrüder |
ID63mm Su Soğutma 18.5kw Spiral Boru Üretim Hattı
| Boru Kimliği: | 30-63 mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ-65/30 |
Yüksek Etkili PE / PP Spiral Boru Ekstrüzyon Hattı SQ63-250 Spiral Kaynaklı Boru Makinesi
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Servis Sağlayan Mühendisler |
| Ağırlık: | Modele Göre |
Hızlı Dalgalanmış Tüp Makinesi / DWC Tüp Üretim Hatı Su Soğutma Gelişmiş Soğutma için PLC Kontrol Sistemi
| Ürün Türü: | Koruge Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Çiğ madde: | HDPE/PE, PP, PVC, PA, EVA, PVDF Yeni veya Geri Dönüşümlü Granül |
| Uygulama: | Güç Dişleme/Kanalizasyon Drenajı Çift/Tek Duvar Oluklu Boru, Su/Gaz Tedarik Borusu |
HUASU DWC boru üretim makinesi, Corrugate Boru Makineleri SBG-600
| Makine Adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
Yüksek Hızlı DWC Boru Hattı, Oluklu Boru Üretim Ekipmanları SBG-1000
| Ürün türü: | çift duvar oluklu boru ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Ürün adı: | oluklu boru makineleri |
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
Elektrik Kablo Kanalı PVC Oluklu Boru Makinesi Çap 32-1600mm Gelişmiş Teknoloji İle
| Processing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Capacity: | 60-2000kg/h |
Yüksek Hızlı Spiral Boru Yapma Makinesi / PVC Boru Üretim Hattı SBG 63-250
| Die: | ф50-200mm |
|---|---|
| Kalibre Tankı: | SGZL-200 |
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
PE / PP Tek (Çok) Katmanlı Spiral Boru Yapma Makinesi Ekstrüzyon Hattı Dieф50-200mm
| Die: | ф50-200mm |
|---|---|
| Motorlu: | Siemens |
| Power(W): | Modele göre |

