Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Özelleştirilmiş PVC Elyaf Takviyeli Hortum Ekstrüzyon Hattı CE ISO9001 Sertifikası
| Menşe yeri: | Shangdong, Çin |
|---|---|
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
| Power(W): | Modele Göre |
Yüksek Kapasiteli Boru Ekstrüzyon Makine, Çift Telli PVC Boru Makinası
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Servis Sağlayan Mühendisler |
| Ağırlık: | Modele Göre |
Yüksek Hızlı DWC Boru Ekstrüzyon Hattı, Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon hattı SBG-1000
| Ambalaj bilgileri: | NORMAL PAKET |
|---|---|
| Teslim süresi: | 5-8 iş günü |
| Ödeme koşulları: | L/C |
200MM-400MM PVC Tek Duvar Oluklu Boru Makinası Üretim Hattı
| Üretim kapasitesi: | 50-700kg/Saat |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | L / C, T / T, D / P, Western Union, Paypal, Para Gramı |
| ürün tipi: | PVC borular |
PE PVC Kablo Koruma Borusu Ekstrüzyon Hattı Tek Cidarlı Boru
| İsim: | Kablo Koruma Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| kalıplar: | Pafta kafası, kalıp blokları, su kovanı |
| ekstruder: | SJ 90/33 |
Tek Duvar Oluklu Boru Ekstruder ID 250mm Oluklu Boru Hattı
| Kalıplar: | Kalıp kafası, kalıp blokları, su kovanı |
|---|---|
| Extruder: | SJ 90/33 |
| L / D: | 33/1 |
Plastik UPVC PVC CPVC Boru HDPE PPR PE PP Su Elektrik Borusu Boru Hortumu Tüp Ekstrüzyon Üretim Hattı
| ad: | Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| ürün tipi: | pvc tipi /pe tipi |
| Ana Motor: | Ana Motor veya Çin markası mevcut |
Yağmur Suyu Drenajı İçin Katı Duvar Dia 630mm HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| ürün: | PE katı duvar boru makinesi |
|---|---|
| Plastik İşleme: | LDPE, HDPE |
| Vida malzemesi: | 38CrMoAlA |
HUASU PVC Boru Ekstrüzyon Hattı PVC Çift Duvar Oluklu Boru Üretim Makinası
| Boru malzemesi: | PVC |
|---|---|
| Uygulama: | Enerji tedarik borusu |
| Üretim kapasitesi: | 0-90m / dakika |
Çift Duvarlı Plastik Oluklu Boru Üretim Hattı için Profesyonel DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Taşıma Paketi: | Film paketi veya odunca paketi |
|---|---|
| sıcaklık kontrolörü: | Sıcaklık sensörü |
| Boru Çapı Aralığı: | 32-1600mm |

