Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
300kg / H 150mm DWC Boru Ekstrüzyon Hattı PLC Kontrolü
| Kalıplar: | 150 mm ve 250 mm |
|---|---|
| Ekstrüder 1: | SJ-75/33 90KW |
| Ekstrüder 2: | SJ-65/33 55KW |
Düzenlenebilir Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru HDPE boru makinesi boru çapı aralığı 32mm-1600mm
| Spesifikasyon: | 32-1600mm |
|---|---|
| Namlu vidası: | Vidanın sertliği HV> 740 |
| Ürün Türü: | Boru Ekstrüzyon Hattı |
HUASU Tek Duvar Oluklu Boru Makinası, SBG63 Oluklu Boru Ekstruder
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Uygulama: | Boru |
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
Esnek hortumlar ve çift duvarlı uygulamalar için Ağır Güçlü Tek Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
|---|---|
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
| Çıkmış: | 200 - 2000kg/saat |
Tamamen İç İçe Geçen Kavrama Tek Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Makinesi, 32mm-1600mm Çap Aralığı ve 60-2000kg/saat Çıkış Kapasitesi
| Plastik işlenmiş: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
| Boru çapı aralığı: | 32mm - 1600mm |
PE HDPE PVC Tek Çift Duvar Oluklu Boru Yapma Makinesi Üretim Hattı
| Vida No.: | Tek vidalı |
|---|---|
| Sertifika: | CE, ISO9001:2008, UL |
| ürün tipi: | PVC borular |
Yeraltı kanalizasyon boru üretimi için DWC dalgalanmış boru üretim hattı
| Taşıma Paketi: | Film paketi veya odunca paketi |
|---|---|
| Boru Çapı Aralığı: | 32-1600mm |
| Kontrol Sistemi: | PLC kontrolü |
Siemens PLC ve 38CrMoALA vida malzemesi ile uzun ömürlü üretim dalgalanmış boru makinesi
| Vida Hayır: | tek vida |
|---|---|
| Hız türü: | Yüksek hız |
| Su Kolu Malzemesi: | Yüksek Kaliteli Çelik |
Electric Cable Conduits Plastic Pipe Extrusion Line for HDPE PVC Raw Material and Single Wall Corrugated Pipe Machine
| plastik hammadde: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Boru çapı: | 300mm,600mm,800mm,1000mm,1200mm,1600mm |
| son ürün: | Plastik boru ekstrüzyon hattı |
Çift Duvarlı Oluklu PVC Boru Ekstrüzyon Hattı, PLC Kontrollü
| Power: | 380V/50Hz/3pH |
|---|---|
| Stacker Method: | Auto Weighing Stacker |
| Extruder Screw Diameter: | 90/80mm |

