Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Yüksek Kapasiteli Tek Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Hattı 60-2000kg/h Kapasite ve 32mm-1600mm Diameter Aralık
| Özellik: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
| Otomasyon: | Otomatik ve Bilgisayarlı |
Enerji tasarrufu sağlayan tek duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı, 60-2000kg/saat kapasite ve 32mm-1600mm boru çapı
| Uygulama: | Oluklu Boru Yapımı |
|---|---|
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
| Boru çapı aralığı: | 32mm-1600mm |
60-2000kg/s Kapasite ve 32mm-1600mm boru çapı aralığı ile kesin ve tutarlı çıkış tek duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
| Plastik Hammadde İşlenmiş: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Rekabetçi Fiyat ve Enerji Tasarrufu ile Yüksek Verimli Tek Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı (PVC / PE / MPP / PA / HDPE için)
| Boru çapı aralığı: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
Çevrimiçi Belling Siemens PLC Kontrolü ve PVC/PE/MPP/PA/HDPE için Kapalı Kalıplama ile Tek Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Otomasyon: | Otomatik ve Bilgisayarlı |
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
Şekillendirme Makinesinde Oluşturma, Üretim ve Su Soğutmalı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru çapı: | 32-1600mm |
|---|---|
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
| ekstruder: | Konik çift vidalı ekstrüder |
High Productivity Plastic Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Diameter
| Boru çapı: | 32-1600mm |
|---|---|
| Plastik Hammadde İşlenmiş: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
B2B Alışverişleri İçin Verimli Üretilen HDPE / PP Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Üretim hattı
| Avantaj: | Yüksek hız |
|---|---|
| Durum: | Yeni |
| şekillendirme tipi: | Vakum |
HDPE / PP Çift Duvarlı Kabuklu Boru Ekstrüzyon Hattı Yüksek Hızlı PLC Kontrolü
| şekillendirme tipi: | Vakum |
|---|---|
| Avantaj: | Yüksek hız |
| Plastik İşlenmiş: | HDPE/PP |
Otomatik besleme tek duvarlı su soğutması ve 1-20m/min üretim ile dalgalanmış boru çıkartma hattı
| Avantaj: | Güçlü Soğutma Yeteneği |
|---|---|
| Voltaj: | 380V/50HZ |
| kontaktör: | Siemens |

