Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
SBG12-63 Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Oluklu Boru Ekstrüzyon Makineleri
| Gerilim: | 318V, 415V |
|---|---|
| Adı: | tek vidalı Ekstruder |
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
Automatic Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Deep Screw Channel Structure and PLC Control System for High Output Rates
| Vidalı kanal yapısı: | Derin vida |
|---|---|
| Otomatik işleme türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
| Pazarlama türü: | Sıradan ürün |
HDPE PP Double Wall Corrugated Pipe Production Line Single Extruder For Sewage
| Malzeme: | HDPE/PP |
|---|---|
| Vida Tasarımı: | Tek Vida |
| Çevirici: | Siemens |
PVC Çift Duvarlı Oluklu Boru Üretim Hattı 500-2000Kg/sa Kapasite
| Vida ve namlu: | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Paketler: | Film ve Kutular |
| Maks. Satır hızı: | 2m/dak-33m/dakika |
Tek Duvar Çift Duvar Oluklu Boru Makinası PE PP PVC Serisi
| Şirket: | Shandong Huasu Plastik Teknolojisi Co, Ltd |
|---|---|
| Boru çapı: | 20mm - 1200mm |
| modeli: | SJ serisi |
Bilgisayara dayatılmış dalgalanmış boru çıkartma hattı hassas üretim için
| Vida Tasarımı: | tek vida |
|---|---|
| Motor: | Siemens |
| Kullanımı: | Kanalizasyon borusu, drenaj borusu, su bertarafı, elektrikli iplik, elektrikli dolap borusu |
Siemens Motorlu PLC Kontrol Sistemli Otomatik Çift Duvarlı Oluklu Boru İmalat Ekipmanı
| Türü: | Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Kapasite: | 8-15kg/s |
| Motor: | Siemens |
Qingdao Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder, Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder
| Özellikleri: | Tek kullanımlık Çarşaf |
|---|---|
| Ürün türü: | oluklu boru makineleri |
| İnverter: | Siemens Frekans Denetleyici |
100-300 Mm HDPE Çift Duvar Oluklu Boru Makinası Ekstrüzyon Hattı Boru Makinası
| Montaj Yapısı: | İntegral Tip Ekstruder |
|---|---|
| Katılım Sistemi: | Tam Geçiş |
| Vida Kanal Yapısı: | Derin Vida |

