Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Plastik Tek Duvarlı / Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Makinesi / Üretim / Ekstrüzyon hattı
| HDPE çıkışı: | 40-1600kg/s |
|---|---|
| Toplam Güç(KW): | 200-1000 kW |
| boru işlevi: | Kablo koruma kapağı, tıbbi transfer borusu gaz transferi, su transferi |
HDPE PVC Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru çapı: | 50-200mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 75/30 |
| Çıktı: | 90-250 kg / saat |
Özelleştirilebilir PVC Çift Duvarlı Gömlekli Boru Üretim Lini Makinesi
| Ana ekstruder: | Konik çift vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Ödeme koşulları: | LC, banka havalesi |
| Max.pipe çapı: | 180-1600mm |
HDPE / PP Çift Duvar Oluklu Boru Yapımı Yüksek Hızlı Üretim
| Sertifika: | CE, ISO9001 |
|---|---|
| Voltaj: | 380v veya özelleştirilmiş |
| uzunluk: | 30000 mm |
Otomatik Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Oluklu Boru Yapma Ekipmanları
| Vida tasarım: | Tek |
|---|---|
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
| Uygulama: | Boru |
32-1600mm PVC PE MPP PA HDPE Plastic Pipe Extrusion Line with Siemens PLC System for Corrugated Pipe Making
| Tip: | Plastik Boru Üretim Hattı |
|---|---|
| Güç kaynağı: | Özelleştirilmiş |
| ekstruder malzemesi: | 38crmoala |
PLC Denetlenen Tek Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Hattı Online Zil Fonksiyonallığı ve Siemens PLC Kontrol Sistemi
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
|---|---|
| Boru çapı aralığı: | 32mm-1600mm |
| Uygulama: | Oluklu Boru Yapımı |
300mm / 600mm / 1000mm Double Wall Corrugated Pipe Machine with 38CrMoAlA Extruder Material for High-Quality Plastic Pipe Production
| Malzeme: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
| Güç kaynağı: | özelleştirilmiş |
Yarı Otomatik Esnek Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 12-120KW
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
| Otomatik sınıf: | Yarı otomatik |

