Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 781 Ürünler.
Çift Duvarlı Oluklu Boru Üretim Hattı 32-1600mm Siemens PLC
| Control System: | PLC Control |
|---|---|
| Stacker Method: | Auto Weighing Stacker |
| Inverter Brand: | Siemens |
PE / PP / PVC Çifte Duvarlı Kabuklı Boru Ekstrüzyon Liniyası Helikal Döşeme ve 40cr döküm kalıp malzemesi ile
| Malzemeler: | PE/PP/PVC |
|---|---|
| dişli tipi: | Helisel Dişli |
| Kalıp Malzemesi: | 40CR döküm |
Boşluk şekillendirme ve alüminyum alaşım kalıp malzeme diametresi 16-1500mm ile çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| Uygulama: | Drenaj, kanalizasyon vb. |
|---|---|
| Çapraz: | 16-1500mm |
| Ürün Türü: | Oluklu boru makineleri |
Yüksek hassasiyetli tek duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı, tam ağlama ve 200 - 2000kg/h çıkış
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
|---|---|
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
| Makine Tipi: | tek cidarlı oluklu boru makinesi |
32mm-1600mm Çap Aralığı ve 60-2000kg/saat Çıkış Kapasiteli Otomatik Tek Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru çapı aralığı: | 32mm - 1600mm |
|---|---|
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
| Plastik işlenmiş: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Üç Katmanlı Tasarım Tek Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Hattı 60-2000kg/h Çıktı ve 32mm-1600mm Diameter Aralık
| Özellik: | Özellik Yüksek Verimlilik, Rekabetçi Fiyat, Enerji Tasarrufu, Otomatik |
|---|---|
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
| Çıkış: | 60-2000kg/s |
Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı / Oluklu Boru Yapma Makineleri
| Sıcaklık kontrolü: | Sıcaklık sensörü |
|---|---|
| Makine Adı: | oluklu boru makineleri |
| Ürün türü: | Plastik Boru Şekillendirme |
Çift Duvarlı Oluklu Boru için Tam Otomatik HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı, 100kg/sa - 2000kg/sa Üretim Kapasitesi ile
| İçin kullanılır: | Plastik Koruge Boru Ürünleri Yapımı |
|---|---|
| Özellik: | Tam otomatik |
| Son ürün: | Drenaj, Kanalizasyon Deşarjı İçin Plastik Boru |
High Productivity Energy Saving Corrugated Pipe Production Line with Competitive Price for 32-1600mm Pipe Diameter
| Boru çapı: | 32-1600mm |
|---|---|
| Ürün türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
| Başvuru: | Boru Üretimi |
32-1600mm Tek Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Hattı, 60-2000kg/saat çıkış ve yüksek üretkenlik
| Boru çapı aralığı: | 32mm - 1600mm |
|---|---|
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
| Özellik: | Özellik Yüksek Verimlilik, Rekabetçi Fiyat, Enerji Tasarrufu, Otomatik |

