Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 781 Ürünler.
PVC Çift Duvarlı Oluklu Boru Üretim Hattı 500-2000Kg/sa Kapasite
| Vida ve namlu: | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Paketler: | Film ve Kutular |
| Maks. Satır hızı: | 2m/dak-33m/dakika |
Tek Duvar Çift Duvar Oluklu Boru Makinası PE PP PVC Serisi
| Şirket: | Shandong Huasu Plastik Teknolojisi Co, Ltd |
|---|---|
| Boru çapı: | 20mm - 1200mm |
| modeli: | SJ serisi |
Bilgisayara dayatılmış dalgalanmış boru çıkartma hattı hassas üretim için
| Vida Tasarımı: | tek vida |
|---|---|
| Motor: | Siemens |
| Kullanımı: | Kanalizasyon borusu, drenaj borusu, su bertarafı, elektrikli iplik, elektrikli dolap borusu |
Siemens Motorlu PLC Kontrol Sistemli Otomatik Çift Duvarlı Oluklu Boru İmalat Ekipmanı
| Türü: | Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Kapasite: | 8-15kg/s |
| Motor: | Siemens |
Qingdao Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder, Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder
| Özellikleri: | Tek kullanımlık Çarşaf |
|---|---|
| Ürün türü: | oluklu boru makineleri |
| İnverter: | Siemens Frekans Denetleyici |
100-300 Mm HDPE Çift Duvar Oluklu Boru Makinası Ekstrüzyon Hattı Boru Makinası
| Montaj Yapısı: | İntegral Tip Ekstruder |
|---|---|
| Katılım Sistemi: | Tam Geçiş |
| Vida Kanal Yapısı: | Derin Vida |
500-1200mm HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı Dwc Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Şartname: | SJZ65 |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | 12 ay |
| Ürün: | PE PP PVC Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı |
180 / 300 / 600 / 800 / 1000 / 1200/1600 mm çaplı yüksek verimlilikli DWC boru çıkartma hattı
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Plastic Raw Material processed: | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
| Capacity: | 60-2000kg/h |
PLC Kontrol Sistemi ve Dokunmatik Ekranlı DWC Boru Ekstrüzyon Hattı ve Özelleştirilebilir Üretim
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Plastic Raw Material processed: | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
| electric element: | Siemens Brand |

