Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Tek Vidalı Ekstrüzyonlu Yüksek Hızlı Çift Katmanlı Oluklu Boru Makinesi
| Kapasite: | 100-2000 kg/saat |
|---|---|
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
| Ana Elektrik: | Siemens / Schneider |
HDPE Çift Duvar Oluklu Boru Makinaları, Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı SBG-250
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Türü: | boru üretim hattı |
| Boru malzemesi: | PE |
SBG-250 Çift Duvar Oluklu Boru Makinaları, Oluklu Boru Yapma Makineleri
| Özellikleri: | Tek kullanımlık Çarşaf |
|---|---|
| Ürün türü: | oluklu boru makineleri |
| İnverter: | Siemens Frekans Denetleyici |
HUASU Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder, Oluklu Boru Makinaları
| Özellikleri: | Tek kullanımlık Çarşaf |
|---|---|
| Ürün türü: | oluklu boru makineleri |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
Yüksek Çıkışlı Çift Duvar Oluklu Boru Makinaları, Oluklu Boru Ekstruder SBG-63
| Özellikleri: | Tek kullanımlık Çarşaf |
|---|---|
| Ürün türü: | oluklu boru makineleri |
| Ürün adı: | çift duvar oluklu boru ekstruder |
Su soğutma sistemi ve yüksek verimlilik için rekabetçi fiyatlı düşük maliyetli DWC boru ekstrüzyon hattı
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Soğutma sistemi: | Su ve Hava Soğutma Sistemi |
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
QingDao PE / PP / PA / PVC Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı / Oluklu Boru Makinası
| Ürün türü: | Tek cidar oluklu Boru Ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
| Renk: | Stand Rengi |
PA / PVC Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı / Boru Ekstruder Hattı SBG-250
| Ürün türü: | Tek cidar oluklu Boru Ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Ürün adı: | oluklu boru makineleri |
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
Elektrik Kablosu Kablosu Kablosu Kablosu Kablosu Kablosu Kablosu Kablosu
| prosedür: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
|---|---|
| plastik makine: | Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı |
| Ekstruder Çıkışı: | 60-2000kg/s |
PE PP PVC Çift Duvarlı Kabuklı Boru Ekstrüzyon Liniyası, vida malzemesi 38CrMoALA 32-1600mm
| kontaktör: | Siemens, Schnerder |
|---|---|
| Ürün Türü: | Boru Ekstrüzyon Hattı |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |

