Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 781 Ürünler.
HDPE boru makinesi, su temini için çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| oluklu mukavva: | 1 Set oluklu |
|---|---|
| Maksimum Boru Çapı: | 1600mm |
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
HDPE / PP Çift Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Lini Makinesi PLC Kontrolüyle
| Vida Hayır: | çift vida |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş: | HDPE/PP |
| Durum: | Yeni |
Bilgisayarlı Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Üretim Hatı Kalıcı Borular İçin Gelişmiş Ekstrüzyon
| Ekstruder Kapasitesi: | 250-1000kg/saat |
|---|---|
| bilgisayarlı: | bilgisayarlı |
| kalıp miktarı: | 28/36 |
PE PP Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı Siemens Ana Elektriksel Parçaları ile
| Ekstruder Kapasitesi: | 250-1000kg/saat |
|---|---|
| Boru malzemesi: | PE, PP, PVC |
| Boru Aralığı: | ID100-ID1500mm |
HDPE / PP / PVC için Çift Duvar Oluklu Boru Makinaları Yüksek Hızlı
| Menşe yeri: | Shangdong, Çin |
|---|---|
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
| Power(W): | Modele Göre |
Kablo ve kablo boru çıkartma makinesi için özelleştirilebilir çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| İşleme Türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
|---|---|
| sıcaklık kontrolörü: | Sıcaklık sensörü |
| Yüksek hızlı üretim: | Düşük Enerji tüketimi |
Electric Cable Conduits Plastic Pipe Extrusion Line with Siemens PLC System for 300mm-1600mm Pipe Diameter
| Ürün türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
|---|---|
| Boru çapı: | 300mm,600mm,800mm,1000mm,1200mm,1600mm |
| Anahtar Özellikler: | Yüksek Verimlilik, Rekabetçi Fiyat, Enerji Tasarrufu, Otomatik Çalışma |
Siemens PLC Sistemli 300mm/600mm/1200mm PVC/PE Çift Duvarlı Oluklu Boru İmalatı için Vakumla Şekillendirme DWC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Şekillendirme: | Aşı |
|---|---|
| plastik hammadde: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| İşlem türü: | Ekstruding makinesi |
SBG-500 Çift Duvar Oluklu Boru Makinası, HDPE Çift Duvar Boru Üretim Hattı
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
| Marka adı: | HUASU pe tube extrusion |
60-2000kg/h Capacity Plastic Pipe Extrusion Line with Siemens Motor and Air or Water Cooling for Double Wall Corrugated Pipe Production
| Ürün türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
|---|---|
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
| Motorlu marka: | Siemens |

