Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
PVC Pipe Extrusion Line with 60-2000kg/h Capacity and 32-1600mm Pipe Size Featuring Water Cooling Tank Cooling
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Maksimum çıktı: | 400kg/h-600kg/s |
| Üretim kapasitesi: | 60-2000kg/s |
Yüksek Kapasiteli 60-2000kg/h Plastik Boru Ekstrüzyon Hattı, 32-1600mm boru çapı için 38CrMoAlA Ekstrüder Malzemesi ile
| Diğer İsim: | Plastik Boru Üretim Hattı |
|---|---|
| Maksimum kapasite: | 60-2000kg/s |
| Yoğunluk: | 10-120gsm Ayarlanabilir |
32-1600mm PVC Oluklu Boru Üretim Hattı Yüksek Kapasiteli Özelleştirilebilir Tasarım
| Plastic Raw Material processed : | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Capacity: | 60-2000kg/h |
| Finished Product: | Drainage Pipe,municipal Engineering,underground Sewage Pipe,electric Cable Conduit |
32-1600mm PVC Boru Ekstrüzyon Hattı Otomatik Üretim Hattı Hava Veya Su Soğutma
| Cooling Way: | Air Or Water |
|---|---|
| Product Type: | PVC/PE Corrugated Pipe Extrusion Machine |
| Plastic Raw Material processed : | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
Özelliklendirilebilir PVC Dalgalanmış Boru Üretim hattı Kanal boru ve tel boru için Online Soket
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Ürün Türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
60-2000kg/h Kapasite Online Kesme Prosedürü İçin PVC / PE Gürültülü Boru Ekstrüzyon Makinesi
| Plastic Raw Material processed : | PVC /PE /MPP/PA/HDPE |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Processing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
Pürüzsüz Üretim İçin Üretim PVC Boru Ekstrüzyon Hattının Yükseltilmesi
| Tamamlanmış ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
|---|---|
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
Çöplük borusu ve tel borusu için otomatik PVC / PE / HDPE boru çıkartma hattı
| Tamamlanmış ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
|---|---|
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
PVC Corrugated Pipe Manufacturing Line for 500mm 800mm 1600mm Pipe Sizes with 400KG/H-600KG/H Output and 32-1600mm Range
| Maksimum çıktı: | 400kg/h-600kg/s |
|---|---|
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
Water Cooling PVC Pipe Extrusion Line with Online Belling and High-Efficiency Cooling System for 32-1600mm Pipe Size
| Boru boyutu: | 32-1600mm |
|---|---|
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Ürün türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |

