Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Helical Gear Performansı ile 16-1500mm çaplı dalgalanma boru makinesi
| Ürün Türü: | Oluklu boru makineleri |
|---|---|
| Uygulama: | Drenaj, kanalizasyon vb. |
| Kalıp Malzemesi: | 40CR döküm |
Rekabetçi Fiyat ve Yüksek Hızlı Şekillendirme ile yoğunluklu polietilen PVC DWC boru çıkartma hattı
| Avantaj: | Kullanımı kolay |
|---|---|
| Hız oluşturma: | 0.5-5m/dakika |
| Bilgisayarlı: | Evet |
200-600 Mm HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı İki Ekstrüder Ko-Ekstrüzyon
| boru kimliği: | 200 mm -600 mm |
|---|---|
| L:D: | 33:1 |
| ekstrüder: | SJ90/33 ve SJ120/33 |
Yüksek otomasyonlu ve çalışan kalıp bloğu ile Konik Çift vidalı Ekstrüzer DWC Boru Ekstrüzyon hattı
| Malzeme: | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Ekstrüder: | Konik çift vidalı ekstrüder |
| Anahtar satış noktası: | Rekabet fiyatı |
10-120 gsm Ayarlanabilir Yoğunluklu PE MPP PPR PERT Boru için Özelleştirilebilir Yatay Yapı Plastik Boru Ekstrüzyon Hattı
| Maksimum kapasite: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Diğer İsim: | Plastik Boru Üretim Hattı |
| Yoğunluk: | 10-120gsm Ayarlanabilir |
Dual Wall Pipe Production Line with 500mm 1000mm Pipe Diameter Online Cut By Cutting Machine and High-Efficiency Cooling System
| Soğutma Yolu: | Hava veya Su |
|---|---|
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Yapı: | Yatay Yapı |
Siemens HDPE boru çıkartma hattı 500-2000Kg/h Çift Duvarlı Dalgalanmış
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
|---|---|
| Transport Package: | Exporting Package |
| Type Of Pipe: | Double Wall Corrugated Pipe |
PE / PP / PVC / EVA Tek Duvar Oluklu Boru Üretim Hattı, Plastik PP Boru Kaynak Makinası
| Ürün adı: | tek duvar oluklu boru makineleri |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü: | Sıcaklık sensörü |
| Makine Adı: | oluklu boru makineleri |
Siemens Kontrollü HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı 500-2000Kg/sa Kapasite
| Kesme makinesi: | Gezegen Kesme Makinesi |
|---|---|
| Boru malzemesi: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Taşıma paketi: | İhracat Paketi |
Plastik PE|PP|HDPE PVC Boru Ekstrüzyon Hattı Su Gaz Temini Sulama Borusu
| Başvuru: | Su bertarafı |
|---|---|
| Önerilen hammadde: | PVC için yeni malzeme |
| Güç: | 380 V x 50 Hz x 3 Faz |

