Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 779 Ürünler.
Yüksek Hızlı Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı 20CrMnTi Düğme malzemesi ve PLC Kontrol Sistemi ile
| bilgisayarlı: | bilgisayarlı |
|---|---|
| Dişli malzemesi: | 20CrMnTi |
| Plastik İşlenmiş: | HDPE/PP |
Yüksek Kapasiteli 250-1000kg/h Tek vidalı Ekstrüder Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Üretim hattı
| Ana elektrik parçaları: | Siemens Markası |
|---|---|
| Su tankı: | 1 set |
| Boru malzemesi: | PE, PP, PVC |
Yüksek Hızlı Çift Duvarlı Gürültülü Boru Üretim Ekipmanı Üretim için
| Durum: | Yeni |
|---|---|
| şekillendirme tipi: | Vakum |
| Dişli malzemesi: | 20CrMnTi |
Su Soğutma Siemens Contactor Otomatik Besleme ile Kabuklu boru çıkartma hattı
| kontaktör: | Siemens |
|---|---|
| Besleme sistemi: | Oto |
| Üretme: | 1-20m/dak |
FOB Çift Duvarlı Kabuklu Boru için 32-800mm Kabuklu Tüp Ekstrüzyon Makinesi
| Çıkış: | 500-2000KG/SAAT |
|---|---|
| Min.pipe çapı: | 32-800mm |
| Boru kullanımı: | Kanalizasyon, drenaj, su bertarafı, elektrik tel borusu |
CE Onaylı Özelleştirilmiş HDPE Çift Duvar Oluklu Boru Makinesi
| ürün tipi: | Granül Ekstrüder |
|---|---|
| Boru Çapı: | 50-110mm |
| Üretim Hızı: | 3-4m/Dk |
Belediye Mühendisliği Kesme için Yüksek Üretimli Plastik Boru Ekstrüzyon Hattı Enlem 32-1600mm
| Genişleme modu: | Satır üzerine çan, çift duvarlı soket eklemi |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Tamamlanmış ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
Çift Duvarlı Gürültülü Boru Tesisi Plastik Makine DWC Boru Ekstrüzyon hattı
| Genişleme modu: | Satır üzerine çan, çift duvarlı soket eklemi |
|---|---|
| Sarı tip: | Çift istasyon veya tek istasyon |
| Boru malzemeleri: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
PVC / PE / MPP / PA Plastik ham madde işlenmiş hava veya su soğutma sistemi tasarımı için dalgalı boru yapma makinesi
| Maksimum kapasite: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Ürün türü: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE Koruge Boru |
| Yapı: | yatay |
Siemens PLC Çift Katmanlı PVC Boru Ekstrüzyon Hattı 32-1600mm
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Cutting Type: | Planetary Cutting |
| Motor Brand: | Siemens |

