Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 779 Ürünler.
Yeraltı kanalizasyon boru üretim hattı DWC boru ekstrüzyon hattı Belling-on-line genişleme modu ile
| Özellik: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
| Tamamlanmış ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
Plastik boru ekstrüzyon hattı için özel ekstrüde makinesi 32-1600mm boru çapı
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Ürün Türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
| İşleme Türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
HDPE Çift Duvarlı Oluklu Boru Makinesi 32-1600mm Tam Otomatik
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
|---|---|
| Plastik Hammadde İşlenmiş: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE Röntgen/Granüller |
| Kullanım: | Plastik boru ekstrüzyon hattı |
32-1600mm Çift Duvarlı Oluklu Boru için HDPE Boru Ekstrüzyon Makinesi
| Kullanım: | Plastik boru ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
| Plastik işlenmiş: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE Granülleri |
Siemens Main Motor DWC Pipe Extrusion Line with PLC Control and 35-55 Working Days Lead Time
| Tip: | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Kontrol Sistemi: | PLC kontrolü |
| Vidalı kanal yapısı: | Derin vida |
Sağlam Oluklu Boru Üretim Hattı PVC/PE/HDPE Ekstrüzyon Makinesi Konik Çift Vidalı Ekstrüder ile
| Boru çapı: | 32-1600mm |
|---|---|
| İşleme Türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
PE PVC MPP Malzemeli Su Soğutmalı Oluklu Boru Üretim Hattı
| Oluklu tip: | yatay |
|---|---|
| Vida Malzemesi: | 38 CrMOALA |
| Malzemeler: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
HDPE Çift Duvarlı Oluklu Boru Makinesi 32-1600mm Çap
| PLC Sistemi: | Siemens |
|---|---|
| Kullanım: | Plastik boru ekstrüzyon hattı |
| Üretim kapasitesi: | 60-2000kg/s |
Energy Saving PVC Corrugated Pipe Extrusion Line with Online Belling for 32-1600mm Pipe Size and 60-2000kg/h Production Capacity
| Boru uygulaması: | Su drenajı |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 60-2000kg/s |
| Maksimum çıktı: | 400kg/h-600kg/s |
Belediye Mühendisliği için Yüksek Dayanımlı DWC Boru Ekstrüzyon Hattı İşleme Tipi Ekstrüzyon Makinesi
| İşleme Türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
|---|---|
| Plastik Hammadde İşlenmiş: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| Boru çapı: | 32-1600mm |

