Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 779 Ürünler.
Otomatik PVC drenaj boru yapım makinesi gelişmiş teknoloji ile üretimi kolaylaştırmak
| Ürün Türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Hava veya Su |
| Boru çapı: | 32-1600mm |
12mm - 1200mm Polietilen Boru Ekipmanları ve Üretim Hattı İçin Makineler
| Hammadde: | PE, PP, PVC |
|---|---|
| duvar kalınlığı: | özelleştirilebilir veya standart olabilir |
| boru uzunluğu: | 6m |
900kg/H DWC Boru İmalat Makinesi Tek Vidalı Ekstruder
| İsim: | DWC Boru İmalat Makinası |
|---|---|
| ürün tipi: | Tek vidalı ekstrüder |
| Ürün adı: | oluklu boru yapma makineleri |
Yüksek Hızlı Performansı Ve PLC Kontrolü İçin Çift Makara Vakum Oluşturma Tipi DWCP Üretim hattı
| Avantaj: | Yüksek hız |
|---|---|
| Vida Hayır: | çift vida |
| Plastik İşlenmiş: | HDPE/PP |
Helis Dişli 600kg / H 800mm HDPE DWC Boru Makinası
| Boru çapı: | 500-800mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 120/30 ve SJ 90/30 |
| Kapasite: | 600 kg / saat |
Yatay DWC Boru Makinası 6280mm Zincir Uzunluğu 1250mm Merkez Yüksekliği
| Boru çapı: | 200-500mm |
|---|---|
| malzemeler: | PE/PP parçacık |
| Maksimum Ekstrüzyon Çıkışı: | 600kg / saat |
PLC Kontrol OD250mm 75kw 450kg / H Hdpe Boru Ekstruder
| Boru OD: | 75-250 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Extruder: | SJ90 / 33 ve SJ30 / 25 |
Su Temini P132kw 450kg / H HDPE Plastik Boru Ekstruder
| Boru OD: | 110-315 mm |
|---|---|
| L: D: | 33: 1 |
| Extruder: | SJ90 / 33 ve SJ30 / 25 |
Yüksek Hızlı PE / PP Spiral Boru Yapma Makinesi Çekme Makinesi SLQ 63-250
| Otomatik sınıf: | Tam otomatik |
|---|---|
| Satış sonrası servis: | Servis Sağlayan Mühendisler |
| Ağırlık: | Modele Göre |

