Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Siemens Motor Double Wall Corrugated Pipe Machine with Online Belling and High-Efficiency Cooling System for Plastic Pipe Extrusion Line
| Ürün türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
|---|---|
| Boru çapı: | 32-1600mm |
| Soğutma Yolu: | Hava veya Su |
Gelişmiş çevrimiçi zil fonksiyonu ve yüksek verimli soğutma için Siemens PLC kontrol sistemi ile tek duvarlı dalgalanmış boru çıkartma makinesi
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
|---|---|
| Özellik: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Katılım sistemi: | Tam Intermeshing |
Üretim tesisi için yatay çift duvarlı korrugatör türü 800mm boru çıkartma hattı
| Oluklu tip: | yatay |
|---|---|
| Ekstruder Çıkışı: | 60-2000kg/s |
| Güç: | 380 VX 50 Hz X 3 Faz |
Double Wall Corrugated Pipe Making Machine with Precision Temperature Control Modular Design and Online Belling
| Hammadde: | PE, PP, HDPE/PP, PVC |
|---|---|
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
| İçin kullanılır: | Plastik boru yapmak |
High Productivity DWC Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter and 60-2000kg/h Capacity for Efficient Corrugated Pipe Production
| plastik hammadde: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Şekillendirme: | Aşı |
| Boru çapı: | 300mm,600mm,800mm,1000mm,1200mm,1600mm |
HDPE Çift Duvar Plastik Boru İçin Oluklu Boru Ekstrüzyon Makinesi
| Çift Vidalı Tip: | Ters dönen konik Çift vidalı |
|---|---|
| Vida L/D oranı: | 25:1 |
| Garanti: | 1 yıl |
Otomatik yüksek yoğunluklu çift duvarlı dalgalanmış boru makineleri
| Ana elektrik: | Siemens /ABB |
|---|---|
| Anahtar kelime: | Dalgalanmış boru üretim hattı |
| Durum: | Yeni |
PVC / PE / MPP / PA / HDPE Borulu İmalatı için DWC Boru Ekstrüzyon Hattı (Son Teknoloji Üretim)
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
|---|---|
| Boru malzemesi: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
| İşleme Türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
Yeraltı kanalizasyon boru üretim hattı DWC boru ekstrüzyon hattı Belling-on-line genişleme modu ile
| Özellik: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
| Tamamlanmış ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
Plastik boru ekstrüzyon hattı için özel ekstrüde makinesi 32-1600mm boru çapı
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Ürün Türü: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon makinesi |
| İşleme Türü: | Ekstrüzyon Makinesi |

