Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 781 Ürünler.
200-2000kg/saat çıkış ve 32mm-1600mm boru çapı aralığı ile yüksek çıkışlı tek duvarlı dalgalı boru çıkartma makinesi
| Makine Tipi: | tek cidarlı oluklu boru makinesi |
|---|---|
| Oluklu Boru Hattı: | Otomatik |
| Vida tipi: | Tek vida |
32mm - 1600mm Çift Duvarlı Oluklu Boru Otomatik Üretimi için Siemens Beide Ana Motorlu HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Uygulama: | Su Temini, Su Temini, Kanalizasyon Deşarjı, Drenaj, Sulama, Koruma Amaçlı Elektrik Kablo Boruları |
|---|---|
| Plastik Tip: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE |
| Ana motor: | Siemens Beide |
Siemens PLC Kontrollü ve 100-2000kg/saat Üretim Kapasiteli Çift Cidarlı Oluklu Boru için HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru türü: | Çift duvar oluklu boru |
|---|---|
| boru kimliği: | 32mm,63mm,110mm,300mm,600mm,800mm,1000mm,1200mm,1500mm |
| İçin kullanılır: | Plastik Koruge Boru Ürünleri Yapımı |
110mm 300mm 600mm Çift Duvarlı Oluklu Boru Üretimi için Otomatik ve Bilgisayarlı HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı
| Özellikler: | Yüksek Verimlilik, Rekabetçi Fiyat, Enerji Tasarrufu, Otomatik |
|---|---|
| Otomasyon: | Otomatik ve Bilgisayarlı, Yüksek Hızlı |
| boru kimliği: | 32mm,63mm,110mm,300mm,600mm,800mm,1000mm,1200mm,1500mm |
600mm 800mm 100mm Plastik Çift Duvar Oluklu Boru Yapma Makinesi Üretim Hattı
| Vida çapı (mm): | 120mm ve 90mm |
|---|---|
| Motor: | 250kw ve 132kw |
| Makine Testi: | teslimattan önce |
Hızlı Çift Duvarlı Boru Üretim hattı için Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Fabrikası Plastik Makinesi
| Hız oluşturma: | 0.5-5m/dakika |
|---|---|
| Kalıplar: | Die Head, Su Kılıfı, Kalıp Bloğu |
| Plastik makine: | Çift duvar oluklu boru tesisi |
HDPE Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Makinesi 500-2000Kg/s Kapasite
| Type Of Pipe: | Double Wall Corrugated Pipe |
|---|---|
| Pipe Material: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Cutting Machine: | Planetary Cutting Machine |
High Productivity DWC Corrugated Pipe Extrusion Line with Competitive Price and Energy Saving for Electric Cable Conduit Production
| Makine: | PVC/PE oluklu boru ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Elektrikli eleman: | Siemens markası |
| Boru çapı: | 32-1600mm |
Siemens PLC kontrolü ve yüksek çıkışlı çift duvarlı dalgalanmış boru yapım makinesi HDPE boru ekstrüzyon hattı için 2000kg/saat
| Hammadde: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE Granüller ve Peletler |
|---|---|
| Boru türü: | Çift duvar oluklu boru |
| Otomasyon: | Otomatik ve Bilgisayarlı, Yüksek Hızlı |
63-1600mm boru kimliği HDPE boru çıkartma hattı Tam Otomatik Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Üretim Makinesi
| Hammadde: | PVC/PE/MPP/PA/HDPE Granüller ve Peletler |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 100kg/saat - 2000kg/saat |
| Özellik: | Tam otomatik |

