Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 781 Ürünler.
Dwc Plastik PE PVC HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı Tek Çift Duvar Oluklu Boru
| Dwc Plastik PE HDPE PVC Tek Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Üretim Hattı Makinesi Yapımı: | SJ45/33 |
|---|---|
| Montaj Yapısı: | Entegre Tip Ekstruder |
| Vida: | Tek Vidalı |
Esnek Tek Duvar Oluklu Boru Üretim Hattı CE IOS9001
| Ürün adı: | tek duvar oluklu boru makineleri |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü: | Sıcaklık sensörü |
| Makine Adı: | oluklu boru makineleri |
300mm HDPE Çift Duvarlı Oluklu Boru Makinesi 90/80mm Ekstrüder
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
|---|---|
| Pipe type: | Drainage Pipe, Municipal Engineering, Underground Sewage Pipe, Electric Cable Conduit Pipe Production Line |
| Extruder Screw Diameter: | 90/80mm |
Siemens PLC Kontrollü Çifte Duvarlı Dalgalanmış Boru Makinesi Su Tedarikçiliği için Ekstrüzyon hattı
| Dış çap: | 40mm-1600mm |
|---|---|
| oluklu mukavva: | 1 Set oluklu |
| Varil: | Barrel'in sertliği HV> 940 |
Siemens Inverter Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line, 0.4 ‰ 0.7 mm nitridleme derinliği ve 1 set şekillendirme makinesi
| Elektrik bileşenleri: | Siemens, Scheider, ABB vb. |
|---|---|
| Varil: | Barrel'in sertliği HV> 940 |
| Çevirici: | Siemens |
Büyük çaplı borular ve 1600mm maksimum boru çapı için özel çift duvarlı dalgalanmış boru üretim hattı
| Elektrik bileşenleri: | Siemens, Scheider, ABB vb. |
|---|---|
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
| PLC: | Siemens |
Alüminyum alaşım kalıcı boru ekstrüzyonu için çift duvarlı dalgalanmış boru üretim hattı
| Boru Çapı Aralığı: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Su soğutma |
| Motor: | Siemens |
Gelişmiş PLC Kontrol Sistemi ile Otomatik Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Üretim Ekipmanı
| Boru Aralığı: | ID63 - OD1600mm |
|---|---|
| Üretim Tecrübesi: | 23 yıl |
| Boru Çapı Aralığı: | 50mm-200mm |
Siemens PLC Kontrollü Gürültülü Boru Ekstrüzyon Hattı Üretim Makinesi 0,4-0,7 mm Nitridleme Derinliği ile
| özel: | özel |
|---|---|
| Dış çap: | 40mm-1600mm |
| Şekillendirme Makinesi: | 1 set |
Üretim için Hızlı Tek ve Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Makinesi
| Spesifikasyon: | 32-1600mm |
|---|---|
| Namlu vidası: | Vidanın sertliği HV> 740 |
| Otomatik Derecelendirme: | Otomatik |

