Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 779 Ürünler.
Özelleştirilmiş 200-800mm HDPE Boru Ekstrüzyon Hattı Çift Duvar Oluklu Boru Makinesi
| Uygulanabilir Endüstriler: | Yapı Malzemesi Mağazaları |
|---|---|
| Üretim Hızı: | 4m/dak |
| Boru Çapı: | 200mm /300mm/400mm |
DWC Pipe Extrusion Line with 32-1600mm Pipe Diameter 60-2000kg/h Capacity and 0.5-5m/min Production Speed
| Katman: | Tek duvar / çift duvar |
|---|---|
| son ürün: | Plastik boru ekstrüzyon hattı |
| Anahtar Özellikler: | Yüksek Verimlilik, Rekabetçi Fiyat, Enerji Tasarrufu, Otomatik Çalışma |
SBG 600H Yüksek Hızlı HDPE Kablo Kaplama Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Model numarası.: | SGB600H |
|---|---|
| Vida Modeli: | SJ 120/33 ve SJ 90/33 |
| Güç: | 220kw ve 132kw |
1600mm Maksimum Çap İçin Geniş Çaplı Polietilen Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Ürün Türü: | Oluklu boru makineleri |
|---|---|
| Malzemeler: | PE/PP/PVC |
| Uygulama: | Drenaj, kanalizasyon vb. |
İki Ekstrüder Çift Duvar Oluklu Boru Yapma Makinesi Dwc Boru Ekstrüzyon Makinesi
| Vidalı Kanal Yapısı: | Derin Vida |
|---|---|
| Otomasyon: | Otomatik |
| Taşıma Paketi: | Film ve Ahşap Paket |
HDPE/PE/PP Plastik Tek / Çift Duvar Oluklu Boru Ekstruder Ekstrüzyon Makinesi
| Vidalı Kanal Yapısı: | Derin Vida |
|---|---|
| Otomasyon: | Otomatik |
| bilgisayarlı: | Tam Bilgisayarlı |
Su / Hava Soğutma DWC boru çıkartma hattı Hız Yüksek Hızlı Formasyon Plastik boru ile çift duvarlı dalgalanmış boru üretimi
| Malzeme: | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
|---|---|
| Yüksek Otomasyon: | Güvenilir koşu |
| Boru malzemeleri: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Pe Hdpe Pvc Tek Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Makinesi Üretim Hattı
| Uygulama: | BORU |
|---|---|
| Plastik İşlenmiş: | PE PVC |
| Voltaj: | 380V |
PLC Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı (32-1600mm Çift Duvarlı Borular İçin)
| Makine: | Oluklu boru hattı |
|---|---|
| Taşıma paketi: | Film paketi veya odunca paketi |
| Ürün türü: | Çift duvarlı plastik oluklu boru |
Özelleştirilebilir Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı için Bilgisayar Kontrollü ve Kafa Kalıpları
| Plastik makine: | Çift duvar oluklu boru tesisi |
|---|---|
| Yüksek Otomasyon: | Güvenilir koşu |
| Makine adı: | Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzörü |

