Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 781 Ürünler.
Su Soğutma ile SBG-250 PE / PP / PA / PVC Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Ürün türü: | Tek cidar oluklu Boru Ekstrüzyon hattı |
|---|---|
| Ürün adı: | oluklu boru makineleri |
| Sıcaklık denetleyicisi: | Sıcaklık sensörü |
Sulama Borusu İçin Çift / Tek Duvar PVC Boru Ekstrüzyon Hattı
| Başvuru: | Su bertarafı |
|---|---|
| Önerilen hammadde: | PVC için yeni malzeme |
| Güç: | 380 V x 50 Hz x 3 Faz |
Enerji tasarrufu özelliklerine sahip DWC boru çıkartma hattı
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Processing Type: | Exturding Machine |
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
Su Drenajı HDPE Çift Duvar Oluklu Boru Hattı Yüksek Hızlı
| boru uzunluğu: | 6m veya müşterinin talebine göre |
|---|---|
| Önerilen hammadde: | PE çift cidarlı oluklu boru için yeni malzeme |
| İç çap: | 200 - 600 mm |
PVC PP PE Çift Duvar Oluklu Boru Makinesi İyi Esneklik
| İsim: | body{background-color:#FFFFFF} 非法阻断246 window.onload = function () { docu |
|---|---|
| Başvuru: | BORU, drenaj, tel ve kablo boruları |
| Plastik İşlenmiş: | PE, PP, PVC |
Çift Duvarlı Gömlekli Boru Üretim Çözümleri
| Kurulu güç: | 520 kw |
|---|---|
| Çıkış: | 100-2000 kg/saat |
| Genişleme modu: | Satır |
Yüksek Hızlı Çift Duvarlı Su veya Hava Soğutması ve Gezegen Kesimi ile Gürültülü Boru Üretim Hatı
| Kalıp kafası malzemesi: | Yüksek kaliteli alaşımlı çelik |
|---|---|
| Genişleme modu: | Satır |
| Kesme Tipi: | Planet Kesim |
Tek Katlı Çift Duvarlı Oluklu Boru İmal Makinesi Ekstrüzyon Hattı Otomatik Sınıf
| Ürün Türü: | Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Su soğutma |
| Spesifikasyon: | 32-1600mm |
38CrMoALA ve 20CrMnTi makineli vida malzemesi ile gelişmiş üst düzey dalgalanmış boru çıkartma hattı
| Vida Malzemesi: | 38CrMoAlA |
|---|---|
| Dişli malzemesi: | 20CrMnTi |
| kontaktör: | Siemens, Schnerder |
Plastik PE PP Yatay Çift Duvar Oluklu Boru Makinesi Su Soğutma Yüksek Hızlı
| Vida numarası: | Tek vidalı |
|---|---|
| özelleştirilmiş: | Evet |
| Taşıma Paketi: | ahşap paket veya gerektiği gibi |

