Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
110mm 160mm Çift Duvar Oluklu Boru Üretim Hattı Ekstrüzyon Makina Tesisi
| Model numarası.: | SBG 250 / SBG 315 |
|---|---|
| Boru çapı: | 110 160 200 250 |
| Kapasite: | 400kg / H |
63mm Çift Duvarlı Dalgalanmış Tüp Ekstrüzyon Hattı Yüksek Çıktı
| Varil: | Barrel'in sertliği HV> 940 |
|---|---|
| Ürün Türü: | Koruge Boru Ekstrüzyon Hattı |
| Min boru çapı: | 63mm |
32-1600mm çaplı çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı Siemens ana elektrik parçaları ve su veya hava soğutması ile
| Üretim Tecrübesi: | 23 yıl |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Su veya hava soğutma |
| Boru Aralığı: | ID63 - OD1600mm |
ID63-OD1600mm Maksimum boru çapı 1600mm ve su veya hava soğutması ile çift duvarlı dalgalı boru çıkartma hattı
| özel: | özel |
|---|---|
| Kaynağı: | Çin |
| Boru Aralığı: | ID63 - OD1600mm |
Müşteri gereksinimleri için özel çift duvarlı dalgalanmış boru üretim hattı
| Ürün Türü: | Koruge Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Ana Elektrik: | Siemens / Schneider |
| özel: | özel |
PE PP PVC Boru Ekstrüzyon Hattı Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Makinesi
| İhracat pazarı: | küresel |
|---|---|
| Boy: | 20mm-1200mm arası gerektiği gibi |
| Taşıma Paketi: | İhracat Standart Ambalaj, Ahşap Kasa |
400-500kg / h Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Makinesi Üretim Hattı
| modeli: | SBG 600H |
|---|---|
| Hat hızı: | hızlı hız |
| Kalıp blokları: | 36 çift |
Çift Duvar Oluklu Boru Üretim Hattı / Oluklu Boru Yapma Makineleri
| Özellikleri: | Tek kullanımlık Çarşaf |
|---|---|
| Ürün türü: | oluklu boru makineleri |
| İnverter: | Siemens Frekans Denetleyici |
Bilgisayarlı Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Özelleştirilmiş ve Kalıp Blok Üretimi İçin
| Avantaj: | Kullanımı kolay |
|---|---|
| Boru malzemeleri: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
| Malzeme: | Yüksek yoğunluklu polietilen (HDPE) |
Siemens HDPE Çift Cidarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 500-2000Kg/sa
| Kapasite: | 500-2000kg/s |
|---|---|
| Boru malzemesi: | HDPE PE PP MPP PVC EVA |
| Sıcaklık kontrolü: | Siemens |

