Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Yüksek Çıkışlı Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı SBG300
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Uygulama: | Boru |
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
SBG300 Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Oluklu Boru Yapma Makinesi
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Uygulama: | Boru |
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
SBG63 HDPE / PP / CPVC Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Ürün adı: | çift cidarlı oluklu boru makinesi |
|---|---|
| Garanti: | 15 ay |
| Makine Adı: | oluklu boru hattı |
PVC / PE / MPP / PA / HDPE Oluklu Borular İçin Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Oluklu tip: | yatay |
|---|---|
| Kullanımı: | Oluklu borular |
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
Yüksek Verimli Çift Katmanlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı (PVC/PE/MPP/PA/HDPE Malzemeler)
| Özellik: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Genişleme modu: | Satır üzerine çan, çift duvarlı soket eklemi |
| Oluklu tip: | yatay |
Siemens Inverter Çift Duvarlı Gürültülü Boru Ekstrüzyon hattı, Fıçı Sertliği HV 940 ve 38crmoaia vida
| Elektrik bileşenleri: | Siemens, Scheider, ABB vb. |
|---|---|
| Namlu Nitrürleme Derinliği: | 0.4 ~ 0.7 mm |
| oluklu mukavva: | 1 Set oluklu |
Dayanıklı Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Derin Vida Kanal Yapısıyla
| PLC: | Siemens |
|---|---|
| Dış çap: | 40mm-1600mm |
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
32-1600mm çaplı çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı Belling-on-line genişleme modu ile
| Vida Oranı: | 36:1 |
|---|---|
| Çıkış: | 100-2000 kg/saat |
| Garanti: | 1 yıl |
Siemens Contactor Çift Duvarlı Kabuklu Boru Ekstrüzyon Hattı Boru Enlemleri 32mm-1600mm
| Spesifikasyon: | 32-1600mm |
|---|---|
| Vida Malzemesi: | 38CrMoAlA |
| kalıp malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
HDPE / PP Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Yüksek Çıkış
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
| Marka adı: | HUASU pe tube extrusion |

