Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
PVC PE MPP PA HDPE için çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| Transport Package: | Film Package Or Woodcase Package |
|---|---|
| Product Type: | Plastic Corrugated Pipe With Double Wall |
| Pipe Diameter Range: | 32-1600mm |
PA HDPE Tek Cidarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Eskime Direnci
| vida numarası: | Tek Vida |
|---|---|
| Sertifika: | CE, ISO9001:2008, UL |
| Ürün tipi: | PVC borular |
HDPE PP PVC PE Çift Duvarlı Gürültülü Boru Ekstrüzyon Liniyası
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
|---|---|
| Plastic Machine: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Çift Duvarlı Gürültülü Boru Ekstrüzyon Hattı 32-1600mm PVC PE MPP
| Pipe materials: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
|---|---|
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
| After Sales Service: | Engineers Availiable To Serive |
Yüksek Hızlı Çift Cidarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 32-1600mm
| Capacity: | 150-2000kg/h |
|---|---|
| Production Power: | 100-1000kW |
| Used Condition: | 220-420V/3phase |
8mm ~ 50mm Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı PLC Kontrolü
| Ürün tipi: | Tek Cidarlı Koruge Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Vida: | konik ikiz vida |
| Otomasyon: | Oto |
800kg / H Çift Vidalı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru çapı: | 90 mm - 1200 mm |
|---|---|
| HIZ TÜRÜ: | Yüksek hız |
| Çıktı: | Yüksek |
250mm Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 260kg / H
| Kalıplar: | 90/110/160/200 / 250mm kalıp kafası su kovanı kalıp bloğu |
|---|---|
| Şekillendirme Makinesi: | 1 Takım |
| Kesme makinesi: | 1 Takım |
SBG800 Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Plastik Boru Makineleri
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
|---|---|
| İşlem türü: | Oluklu Boru Ekstrüzyonu |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
Plastik PE PP Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Üretim Makinası Hattı
| Model numarası.: | ST-150 |
|---|---|
| Ko-ekstrüzyon teknolojisi: | HDPE Plastik Malzeme |
| Yüksek Verimli Tek Vidalı Ekstruder: | Yüksek Verimli Tek Vidalı Ekstruder |

