Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Yüksek çıkışlı gezegen kesimi çift duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı 32-1600mm çaplı boru için
| Çapraz: | 32-1600mm |
|---|---|
| Çıkış: | 100-2000 kg/saat |
| Vida: | tek vida |
Soketli ve Gezegen Kesimli Online Çift Katmanlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Varil: | Barrel'in sertliği HV> 940 |
|---|---|
| dişli tipi: | Helisel Dişli |
| Çıkış: | 100-2000 kg/saat |
PE / PP / PVC Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, 38CrMoALA Vida Malzemesi ve Siemens Motorlu
| Spesifikasyon: | 32-1600mm |
|---|---|
| Ürün Türü: | Boru Ekstrüzyon Hattı |
| Soğutma yolu: | Su soğutma |
Gelişmiş Alaşımlı Çelik Çift Duvarlı Kabuklı Boru Ekstrüzyon Hattı Helical Gear ve Belling-On-Line Genişleme Modu ile
| oluklu mukavva: | Çift duvarlı pamuklu boru ve soket çevrimiçi |
|---|---|
| Varil: | Barrel'in sertliği HV> 940 |
| Genişleme modu: | Satır |
PE/PP/PVC Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| boru uzunluğu: | 6m veya gerektiği gibi |
|---|---|
| Boru çapı: | 12 mm - 1200 mm |
| Malzeme: | PE PP PVC |
PE PVC Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Yapma Makinesi
| Üretim kapasitesi: | 600kg/saat |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | Ahşap |
| Ödeme koşulları: | Akreditif, T/T |
PVC Çift Duvar Oluklu Boru Üretim Hattı / Ekstruder Yüksek Hızlı
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
|---|---|
| İşlem türü: | Oluklu Boru Ekstrüzyonu |
| Gerilim: | 220V-440V |
Siemens PLC HDPE Çift Katmanlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 500-2000Kg/sa
| Power: | 380 V X 50 Hz X 3 Phase |
|---|---|
| Capacity: | 500-2000Kg/h |
| Trademark: | HUASU |
Plastik PVC Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Makinesi 16-25 Mm
| Liman: | Qingdao limanı |
|---|---|
| Üretim kapasitesi: | 300 takım / yıl |
| tip: | Boru Ekstruder |
Polietilen Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Dış çap: | 40 mm - 1500 mm |
|---|---|
| HIZ TÜRÜ: | Yüksek hız |
| Çıktı: | kesinlikle yüksek çıktı |

