Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 779 Ürünler.
Polietilen Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Dış çap: | 40 mm - 1500 mm |
|---|---|
| HIZ TÜRÜ: | Yüksek hız |
| Çıktı: | kesinlikle yüksek çıktı |
Dayanıklı İnşaat Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon Hattı Tam Karıştırma Bağlantı Sistemi ile
| Etkileşim Sistemi: | Tam İç içe geçme |
|---|---|
| Vida Tasarımı: | tek vida |
| Kullanımı: | Oluklu boru |
Polyethene Tek veya Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Üretim hattı
| dişli tipi: | Helisel Dişli |
|---|---|
| şekillendirme tipi: | Vakum |
| Ürün Türü: | Oluklu boru makineleri |
Yüksek Hızlı Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı SBG1000
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Uygulama: | Boru |
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
PE / PP / PVC Çifte Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Liniyası 1600 mm'ye Kadar Çaplı Vakum Oluşturma Teknolojisiyle
| Ürün Türü: | Oluklu boru makineleri |
|---|---|
| Kalıp Malzemesi: | 40CR döküm |
| dişli tipi: | Helisel Dişli |
Düz üretim için çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| ekstruder tipi: | Tek Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | Film paketi veya odunca paketi |
| Boru Çapı Aralığı: | 32-1600mm |
Çift Duvarlı Oluklu Boru Fabrikası DWC Boru Ekstrüzyon Hattı Konik Çift Vidalı Ekstrüder ile
| Ekstrüder: | Konik çift vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Hız oluşturma: | 0.5-5m/dakika |
| Boru malzemeleri: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
600mm 800mm 1000mm Pipe Diameter Double Wall Corrugated Pipe Production Line with High-Efficiency Cooling System and Online Belling
| Başvuru: | Kanalizasyon,Su Temin Sistemleri,Su Drenaj Altyapısı,Elektrik Kablo Boruları |
|---|---|
| son ürün: | Plastik boru ekstrüzyon hattı |
| plastik hammadde: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
PVC/PE/PP Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Oluklu Boru Tüp / Hortum
| Besleme sistemi: | Otomatik besleme sistemi |
|---|---|
| Üretim Tipi: | PE/PP/PVC oluklu boru |
| Boru Aralığı: | 16mm-1500mm |
Tek vida çift duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı 32-1600mm
| Application: | Pipe |
|---|---|
| Usage: | Corrugated Pipe |
| Screw: | Single-Screw |

