Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
20-50mm PVC Çift Duvar Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı Yüksek Üretim Hızı
| Boru çapı: | 10-25mm |
|---|---|
| Güç yükleyin: | 40kw mobil |
| Hat hızı: | 8-10 m / dak |
Özel ve dayanıklı çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| Bitmiş ürün: | Drenaj borusu, belediye mühendisliği, yeraltı kanalizasyon borusu, elektrikli kablo kanalı |
|---|---|
| Özellikleri: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Oluklu tip: | yatay |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Machine with Siemens PLC Screen Touch and Planetary Cutting for 6m or Customized Pipe Length
| Boru uzunluğu: | 6m veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Ekstruder Kontrolü: | Siemens PLC Ekran Dokunmatik |
| Garanti: | 1 yıl |
Konik İkiz Vidalı Ekstrüder Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Pürüzsüz İşlem Prosedürü İçin
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
|---|---|
| Production Line Feature: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
| Capacity: | 60-2000kg/h |
HDPE Çift Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Hattı 32-1600mm
| Customized: | Customized |
|---|---|
| Machine Type: | Aluminum Window Processing Machine |
| Material: | HDPE/PP |
Hava Soğutma ve Su Soğutma Çift Duvarlı Dönerli Boru Ekstrüzyon hattı Tek Vuruşlu Ekstrüzer ile
| Model: | Tek vida ekstrüder |
|---|---|
| Uygulama: | Boru Üretimi |
| Maksimum çıktı: | 60-2000 kg/s |
Su Soğutma Çift Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Hattı Oluşturma Boru Diametresi Aralık 32-1600mm
| Ana motor: | Siemens Beide |
|---|---|
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
Çifte visli çift duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı vakum şekillendirme ve 20CrMnTi dişli malzemesi ile
| Vida çapı: | 32mm-200mm |
|---|---|
| Avantaj: | Yüksek hız |
| bilgisayarlı: | bilgisayarlı |
PE Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı / PP PVC Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Otomatik kalite: | Tam otomatik |
|---|---|
| Güç (W): | Modele göre |
| Sertifika: | CE, ISO9001 |
Euro Standart Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı / HDPE / PP / PVC Boru Makinaları
| Menşe yeri: | Shangdong, Çin |
|---|---|
| Gerilim: | 380V veya özelleştirilmiş |
| Power(W): | Modele Göre |

