Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 1 Set Water Cooling Tank HV>740 Barrel Screw and 1 Year Warranty
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü: | Omron |
| Su deposu: | 1 takım |
PVC / PE / MPP / PA / HDPE ile Elektrik Kablo Kanalı Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Features: | High Productivity,competitive Price,Energy Saving,Automatic |
|---|---|
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
| Pipe diameter: | 32-1600mm |
Yatay Corrugator Tipi Su Soğutma Tankı Soğutma ile Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı
| Ekstruder Çıkışı: | 60-2000kg/s |
|---|---|
| Güç: | 380 VX 50 Hz X 3 Faz |
| Uygulama: | Drenaj/Sewege/Kablo Kanalı/Elektrikli Boru/Temiz Hava Havalandırma Borusu |
HDPE/PVC/PE besleme ve vida ekstrüder çift duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı
| Product Type: | Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line |
|---|---|
| Control System: | PLC Control System And Touch Screen |
| rocessing procedure: | Raw Material Feeding In Screw Extruder, Shaping In Forming Machine ,Water Cooling Tank Cooling,online Cut By Cutting Machine |
Profesyonel çift cidarlı oluklu boru ekstrüzyon hattı, drenaj borusu ekstrüzyon makinesi, iç çap 200mm 600mm 800mm 1000mm
| Boru malzemesi: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| Özellikleri: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| plastik makine: | Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı |
SBG250 Yüksek Hızlı Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
|---|---|
| İşlem türü: | Oluklu Boru Ekstrüzyonu |
| Otomatik sınıf: | Otomatik |
Siemens PLC ve 100-2000Kg/sa Kapasiteli Yüksek Kapasiteli Çift Cidarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
|---|---|
| Hız türü: | Yüksek hız |
| Ürün Türü: | Koruge Boru Ekstrüzyon Hattı |
Siemens/Schneider Ana Ekipmanlı Gelişmiş Tek Vidalı Çift Katmanlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| PLC: | Siemens |
|---|---|
| Vida Malzemesi: | 38CrMoAlA |
| Uygulama: | Drenaj/kanalizasyon/su temini |
Siemens Ana Elektrikli ve Su Soğutma Yöntemli Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Kapasite: | 100-2000 kg/saat |
|---|---|
| Hız türü: | Yüksek hız |
| Soğutma yöntemi: | Su soğutma |
Su soğutma Yüksek Hızlı ve 38CrMoALA vida malzemesi ile Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı
| Ürün Türü: | Koruge Boru Ekstrüzyon Hattı |
|---|---|
| Namlu Nitrürleme Derinliği: | 0.4 ~ 0.7 mm |
| Kapasite: | 100-2000 kg/saat |

