Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 1 Year Warranty 6m Or Customized Pipe Length and Water Cooling System
| Ekstruder Kontrolü: | Siemens PLC Ekran Dokunmatik |
|---|---|
| Vidalı malzeme: | 38crmoala |
| Garanti: | 1 yıl |
Gelişmiş HDPE PVC Modeli Çift Cidarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Su Soğutmalı ve Özelleştirilebilir Boru Uzunluğu
| Garanti: | 1 yıl |
|---|---|
| Vidalı malzeme: | 38crmoala |
| Boru uzunluğu: | 6m veya özelleştirilmiş |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 1 Set Water Tank, Screw Diameter 75mm-315mm, and Integral Type Extruder
| Namlu vidası: | Vidanın sertliği HV> 740 |
|---|---|
| Garanti: | 1 yıl |
| Taşıma Paketi: | Standart |
High Speed Planetary Cutting Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Integral Type Extruder and Hardness HV>740 for 32mm-200mm Screw Diameter
| Su soğutma tankı: | 1 set su soğutma tankı |
|---|---|
| Namlu vidası: | Vidanın sertliği HV> 740 |
| Hız türü: | Yüksek hız |
Formasyon Makinesi ile Otomatik Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon Liniyası 1 Set Özelleştirilebilir Renk ve vida sertliği HV>740
| Renk: | Müşterinin talebine gelince |
|---|---|
| Oluklu tip: | Dikey veya yatay |
| Otomatik derecelendirme: | Otomatik |
Yüksek Sertlikli Fıçı vida HV>740 ve 20CrMnTi Düğme Malzemesi ile Dikey veya Yatay Yapılandırmada Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı
| Makine Tipi: | Alüminyum pencere işleme makinesi |
|---|---|
| Şekillendirme Makinesi: | 1 takım |
| Renk: | Müşterinin talebine gelince |
Su soğutma sistemi ve 20CrMnTi dişli malzemesi ile ISO ve CE sertifikalı Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı
| Şekillendirme Makinesi: | 1 takım |
|---|---|
| Oluklu tip: | Dikey veya yatay |
| Renk: | Müşterinin talebine gelince |
Su Temini Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| kontaktör: | Siemens |
|---|---|
| Daha Fazla Tür: | Yüksek hız mevcut |
| Boru Aralığı: | 16-1200mm |
ID30-ID1500mm Borulu Otomatik Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, 23 Yıllık Üretim Tecrübesiyle
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
|---|---|
| Plc: | Siemens |
| Spesifikasyon: | ID30-ID1500mm |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 6m or Customized Pipe Length Water Cooling and 1 Year Warranty
| Co-Ekstrüder Tipi: | Tek Vidalı veya Çift Vidalı Ekstruder |
|---|---|
| Vidalı malzeme: | 38crmoala |
| Ekstruder Kontrolü: | Siemens PLC Ekran Dokunmatik |

