Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Çifte Duvarlı Dönerli Boru Ekstrüzyon Liniyası 38crmoaia vida fıçı ile
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
|---|---|
| AC motoru: | Siemens Beide/Weg |
| Su deposu: | 1 set |
23 Yıllık Üretim Dört Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Lini ID30-ID1500mm borular için 33:1 vida oranı ile
| Soğutma Tankı Uzunluğu: | 6m'den 12m'ye |
|---|---|
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
| Hız türü: | Yüksek hız |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line for HDPE PVC with Planetary Cutting and 6m or Customized Pipe Length
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
|---|---|
| Model: | HDPE PVC |
| Co-Ekstrüder Tipi: | Tek Vidalı veya Çift Vidalı Ekstruder |
Siemens Motoru ile Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı
| Water Cooling Tank: | 1 Set Water Cooling Tank |
|---|---|
| Screw Channel Structure: | Deep Screw |
| Inner Diameter: | 32mm-1600mm |
Siemens İnverterli Çift Katmanlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 63mm
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
|---|---|
| Su deposu: | 1 set |
| oluklu mukavva: | 1 Set oluklu |
PE Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line 1600mm Siemens PLC Control
| Tip: | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Makine Gücü Oluşturma: | 7.5-45KW |
| İnverter markası: | Siemens |
Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, Tırtıl Tipi Çekici ve ID30-ID1500mm Aralığı, 6m-12m Soğutma Tankı Özelliği
| Soğutma Tankı Uzunluğu: | 6m'den 12m'ye |
|---|---|
| Hız türü: | Yüksek hız |
| Boru aralığı: | ID30-ID1500mm |
Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, İç Çap 30-1500mm Aralığında, 23 Yıllık Üretim Tecrübesi ve 6m-12m Soğutma Tankı
| Üretim deneyimi: | 23 yıl |
|---|---|
| Çekme Tipi: | Tırtıl veya Kemer Tipi |
| Vida oranı: | 33:1 |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 38CrMoALA Screw Material for High Production Demands and 6m or Customized Pipe Length
| Boru uzunluğu: | 6m veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| Vidalı malzeme: | 38crmoala |
| Co-Ekstrüder Tipi: | Tek Vidalı veya Çift Vidalı Ekstruder |
Siemens Main Motor Powered Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Deep Screw Structure and Versatile Applications
| Otomatik işleme türü: | Ekstrüzyon Makinesi |
|---|---|
| Kurşun zamanı: | 35-55 Çalışma Günü |
| Tip: | Boru Ekstrüderi |

