Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
Siemens Inverter 63mm min çaplı çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| oluklu mukavva: | 1 Set oluklu |
|---|---|
| Besleme sistemi: | Otomobil |
| Boru malzemesi: | PE, PP, PVC |
23 Yıllık Üretim Tecrübesiyle Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, 33:1 Vida Oranı ve Tırtıl Çekici
| Vida ve namlu: | 38cmrmoaia |
|---|---|
| Spesifikasyon: | ID30-ID1500mm |
| Kalıp malzemesi: | Alüminyum alaşımı |
Alüminyum Alaşımlı Kalıp Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı, ID30-ID1500mm Boruların Yüksek Hızlı Üretimi İçin, 33:1 Vida Oranı
| Spesifikasyon: | ID30-ID1500mm |
|---|---|
| Plc: | Siemens |
| Tip: | Boru Ekstrüderi |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with HDPE PVC Model 6m or Customized Pipe Length and Water Cooling
| Vidalı malzeme: | 38crmoala |
|---|---|
| Ürün türü: | PE PVC Boru |
| Garanti: | 1 yıl |
Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 38CrMoALA Screw 1 Year Warranty and Planetary Cutting for HDPE PVC Pipes
| Model: | HDPE PVC |
|---|---|
| Ürün türü: | PE PVC Boru |
| Boru uzunluğu: | 6m veya özelleştirilmiş |
Automatic Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 38CrMoAlA Extruder Material and Siemens PLC System
| Malzeme: | PVC /PE /MPP /PA /HDPE |
|---|---|
| ekstruder malzemesi: | 38crmoala |
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
Yüksek Sertlikte Kovan Vida HV>740'a Sahip Otomatik Çift Katmanlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Motor: | Siemens |
|---|---|
| Şekillendirme Makinesi: | 1 takım |
| Kontrol sistemi: | PLC kontrol sistemi |
Customizable Double Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with 75mm-315mm Screw Diameter and 1 Set Water Cooling Tank
| Taşıma Paketi: | Standart |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü: | Omron |
| Garanti: | 1 yıl |
Omron sıcaklık kontrolü ve PE PP PVC borular için gezegen kesimi ile çift duvarlı dalgalanmış boru çıkartma hattı
| Namlu vidası: | Vidanın sertliği HV> 740 |
|---|---|
| Sıcaklık kontrolü: | Omron |
| Kesme tipi: | Gezegensel kesim |
PE/PP parçacık malzemeleri ve tek vidalı ekstrüderli yüksek hızlı çift duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı
| Ekstrüder türü: | tek vida veya çift vida |
|---|---|
| Malzeme: | PE/PP Parçacığı |
| Vida oranı: | 33:1 |

