Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
Belediye Mühendisliği Oluklu Borular İçin Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Özellik: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Soğutma Tipi: | Hava Soğutma ve su soğutma |
| İşleme prosedürü: | Vida ekstrüderde hammadde besleme, şekillendirme makinesinde şekillendirme, su soğutma tankı soğutma |
PVC/PE/MPP/PA/HDPE Plastik Hammaddesi için Otomatik Tek Duvarlı Oluklu Boru Üretim Hattı
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
|---|---|
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
32mm-1600mm Boru Çap Aralığı ve PVC/PE/MPP/PA/HDPE için Tek Vidalı Tek Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Önemli satış noktaları: | Yüksek doğruluk |
|---|---|
| Vida tipi: | Tek vida |
| Kontrol: | Uzaktan kumanda ile plc |
PVC Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 500-2000Kg/sa Kapasite
| Kontaktör Markası: | Siemens |
|---|---|
| Başvuru: | PVC boru üretimi |
| Paketler: | Film ve Kutular |
Kararlı İş Akışı ve PVC/PE/MPP/PA/HDPE Borular için Online Çan Ağzı Açma Özelliğine Sahip Uzaktan Kumandalı Tek Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| HDPE Borular: | Tek duvar |
|---|---|
| Önerilen Hammadde: | PE, PVC İçin Yeni Malzeme |
| Azaltıcı: | Gerektiğinde Veya Çin Markası Guomao |
Otomatik ve Bilgisayarlı Tek Duvarlı 32mm-1600mm çap aralığı yüksek üretkenlik için dalgalanmış boru çıkartma hattı
| Boru çapı aralığı: | 32mm-1600mm |
|---|---|
| Önerilen Hammadde: | PE, PVC İçin Yeni Malzeme |
| Makine Tipi: | tek cidarlı oluklu boru makinesi |
PE PVC Raw Material Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Cooling Type Air Or Water and Precision Flow Channel Design
| Tip: | Standart veya özelleştirilmiş |
|---|---|
| İçin kullanılır: | Plastik boru yapmak |
| Elektrikli bileşenler: | Siemens |
Air or Water Cooling Way DWC Pipe Extrusion Line for PVC PE MPP PA HDPE Double Wall Corrugated Pipes with 32-1600mm Pipe Diameter
| Soğutma Yolu: | Hava veya Su |
|---|---|
| Elektrikli eleman: | Siemens markası |
| Plastik Hammadde İşlenmiş: | PVC / PE / MPP / PA / HDPE |
Çevrimiçi Belling Teknolojisi, Siemens PLC Sistemi ve Kapalı Kalıplama Makinesi ile Tek Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon hattı 60-2000kg/h Kapasite
| Uygulama: | Oluklu Boru Yapımı |
|---|---|
| Üretim Hattı Özelliği: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
| Kapasite: | 60-2000kg/s |
Yüksek Hızlı PVC Çift Duvarlı Gömlekli Boru Ekstrüzyon Hattı 500-2000Kg/h
| Kontaktör Markası: | Siemens |
|---|---|
| Kapasite: | 500-2000kg/s |
| Makine rengi: | Gri ve siyah veya özelleştirilmiş |

