Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 763 Ürünler.
PE PVC Tek / Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Makinesi Üretim Hattı
| Ekstrüder modeli: | SJ45, SJ65, SJ90 |
|---|---|
| Malzeme: | Paslanmaz çelik |
| Güç kaynağı: | 380V Üç Fazlı |
Plastik PE PP Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 600mm 1500mm Çap
| Plastik İşleme: | PE/PP/PVC/PPR/MPP |
|---|---|
| Motor: | özgürce seç |
| Çevirici: | ABB veya Yaskawa |
1100kg / H PE PP Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru OD: | 200-800mm |
|---|---|
| L: D: | 30: 1 |
| Extruder: | SJ120 / 33 ve SJ90 / 33 |
120kg / H OD110mm Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Boru çapı: | 40-110 mm |
|---|---|
| Extruder: | SJ 75/30 ve SJ 55/30 |
| Kapasite: | 120-160kg / saat |
380V / 50Hz Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon Hattı Üretimde Güçlü Soğutma Yeteneği İçin
| besleme: | Oto |
|---|---|
| Soğutma yolu: | Su soğutma |
| özel: | özel |
Özelleştirilebilir Çift Duvarlı Gürültülü Boru Ekstrüzyon Makinesi PVC Boru Ekstrüzyon hattı
| Toplam güç: | 200-1000 kW |
|---|---|
| Min.pipe çapı: | 32-800mm |
| Max.pipe çapı: | 180-1600mm |
HDPE / PP Boru İçin Yüksek Etkili Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Koşul: | Yeni |
|---|---|
| Vida tasarım: | Tek vidalı |
| Power(W): | Modele göre |
CE Sertifikalı Çift Katmanlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı (Siemens PLC ile)
| Motor Brand: | Siemens |
|---|---|
| Vacuum Tank: | 6 METERS LENGTH |
| Inverter Brand: | Siemens |
Çift Duvarlı Gürültülü Boru Ekstrüzyon Liniyası 32mm-200mm vida çapı 1 Set Su Tankı ve vida sertliği HV>740
| Namlu vidası: | Vidanın sertliği HV> 740 |
|---|---|
| Taşıma Paketi: | Standart |
| Su deposu: | 1 takım |
Alan Sokakları İçin Kanalizasyon Drenaj Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| avantaj: | Japonya için özel tasarım |
|---|---|
| Boru çapı: | 50-250mm |
| Daha fazla özellik: | Mevcut |

