Tüm ürünler
İlgili kişi :
Sisi Zhao
Telefon numarası :
+86-13853290988
anahtar kelimeler [ double wall corrugated pipe extrusion line ] eşleşme 753 Ürünler.
200-2000kg/saat çıkışlı tek duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı 32mm-1600mm borular için tek vida ve uzaktan kumanda
| Oluklu Boru Hattı: | Otomatik |
|---|---|
| Makine Tipi: | tek cidarlı oluklu boru makinesi |
| Boru çapı aralığı: | 32mm-1600mm |
Tamamen Geçmeli Sistem ve 200-2000kg/saat Çıkış Kapasiteli Yüksek Hassasiyetli Tek Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Katman: | Tek Duvar, Çift Duvar, Üç Katman |
|---|---|
| Vida tipi: | Tek vida |
| Önemli satış noktaları: | Yüksek doğruluk |
80rpm HDPE Çift Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı
| Vida tasarımı: | Tek vidalı |
|---|---|
| vida L / D Oranı: | 33: 1 |
| Uygulama: | Boru |
CE PP HDPE Tek Duvar Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı İmalat Makinesi
| ürün tipi: | PE,PP,PVC Oluklu Boru |
|---|---|
| vida: | konik çift vidalı |
| Otomasyon: | Oto |
HDPE PP Çift Cidarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 32mm-1600mm
| Screw Channel Structure: | Deep Screw |
|---|---|
| Motor: | Siemens |
| Water Cooling Tank: | 1 Set Water Cooling Tank |
PVC / PE / MPP / PA için otomatik su soğutma çift duvarlı dalgalanmış boru ekstrüzyon hattı makinesi
| Uygulama: | Boru Üretimi |
|---|---|
| Boru aralığı: | 32-1600mm |
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
Automatic Processing Single Wall Corrugated Pipe Extrusion Line with Deep Screw Channel for High-Quality Plastic Pipe Production
| Tip: | Boru Ekstrüderi |
|---|---|
| Ana motor: | Siemens |
| Oluklu Boru Hattı: | Otomatik |
HDPE MPP PE PVC Çift Duvarlı Oluklu Boru Ekstrüzyon Hattı 500-2000Kg/sa
| Vida ve namlu: | Konik ikiz vidalı ekstrüder |
|---|---|
| Kapasite: | 500-2000kg/s |
| Maks. Satır hızı: | 2m/dak-33m/dakika |
Double Wall Corrugated Pipe Production Line with Mould Block Temperature Control Flexible Mould System and Remote Service
| ekstruder malzemesi: | 38crmoala |
|---|---|
| Ana elektrik: | Siemens |
| Özellikler: | Yüksek verimlilik, rekabetçi fiyat, enerji tasarrufu, otomatik |
Siemens Contactor Çift Duvarlı Dalgalanmış Boru Ekstrüzyon Hattı 100-2000Kg/h Kapasite
| Çiğ madde: | PP/PE/PVC |
|---|---|
| kontaktör: | Siemens, Schnerder |
| Kapasite: | 100-2000 kg/saat |

